Alice and Peter
0 Flares Filament.io 0 Flares ×

Tak! Te perfumy naprawdę tak wyglądają. A jak pachną! Kolejna premiera Ambrozji. Przedstawiamy zapachy Alice and Peter – beztroską podróż  do smaków i aromatów dzieciństwa.

Alice and Peter w bardzo dobrej cenie. Woda perfumowana z wysokiej jakości składników za 192 złote. 

Alice

Pierwszą bohaterką jest Alicja. Spędzając leniwie czas ze swoją siostrą, widzi Białego Królika, niosącego zegarek kieszonkowy. Podąża za nim w głąb króliczej nory i spada głęboką studnią, mijając półki pełne dziwnych przedmiotów. Po bezpiecznym lądowaniu w długim przedsionku znajduje szklany stół ze złotym kluczem. Szuka dziurki, do której by pasował klucz. Znajduje małe drzwiczki, a za nimi piękny ogród. Jest jednak za duża, by się przez nie przecisnąć. W końcu znajduje małą butelkę z etykietą WYPIJ MNIE, wypija i zmniejsza się. Niestety klucz zostawiła na stole i teraz nie może go dosięgnąć. W końcu  zjada ciastko z napisem ZJEDZ MNIE…  Alicja tak się tym wszystkim przejmuje, że opowiada całą historię Lewisowi Carrollowi. Ten spisał jej przygody i wydał pod własnym nazwiskiem. Nazwał swoją książkę „Alicja w Krainie Czarów„.

Peter

W przeciwieństwie do Alicji Piotruś nie lubi schodzić pod ziemię. Zamiast tego woli się  nad nią unosić. Piotruś Pan to psotny chłopiec, który nie chce dorosnąć. Znakomity szermierz, spędza swe niekończące się, pełne przygód dzieciństwo na wyspie Nibylandii, przewodząc grupie Zaginionych Chłopców. Piotruś posiada pewne magiczne zdolności (np. potrafi latać), co pomaga mu zmagać się z pewnym piratem, na którego wszyscy wkoło mówią Kapitan Hak.

Alicja i Piotruś zagrali w kilku filmach. Na co dzień  głównym zajęciem Alicji i Piotrusia jest występowanie w snach i marzeniach dzieci. Najbardziej jednak lubią pobudzać wyobraźnię dorosłych i sprawiać, że przypominają sobie, że także oni noszą w sobie małego chłopczyka lub dziewczynkę.  Alice i Peter rzadko pojawiają się razem. Geraldowi Ghislain, wybitnemu kreatorowi perfum, jako pierwszemu udało się nakłonić tę dwójkę do współpracy.

Gerald Ghislain

Twórca zapachów niezwykłej zapachowej biblioteki postaci – Histoires de Parfums. Jego perfumy są utkane z pełnych emocji obrazów i dat. W Alice and Peter odkrywamy jego duszę marzyciela – mistrza, który poszukuje własnej drogi do jeszcze pełniejszej doskonałości. Osiąga ją, paradoksalnie, dzięki powrotowi do dziecięcych przyjemności. W Alice and Peter odrzuca racjonalne poznanie świata, odrywa się od zakorzenionych w rzeczywistości Histoires de Parfums, by skierować całą swoją uwagę w stronę  czystych i prostych emocji. Podróż, która w przypadku wcześniejszych kompozycji wiodła przez kolejne karty ksiąg i lat, tym razem zachodzi w samym kreatorze. Wraz z kolejnymi nutami prowadzi wgłąb największych i najprostszych emocji – radości i nieskrępowanej beztroski. Efekty tej podróży, zamknięte w niezwykłych flakonach Alice and Peter,  wyzwalają niezwykłą pełną niewinnej zabawy mgłę, która jednak w stu procentach przeznaczona jest dla dorosłych.

Perfumy Alice and Peter

Perfumy Alice and Peter już na pierwszy rzut oka urzekają i zaskakują. Nie dość, że nie możemy się im oprzeć, to jeszcze te jedyne w swoim rodzaju flakony, jako chyba jedyne na świecie, umożliwiają zorientowanie się w składzie perfum  przed ich powąchaniem!

Alice and Peter Showy Toffee. Na bazie z karmelizowanej czekolady, z dodatkiem cytrusów i nut ozonowych. Bardzo oryginalna mieszanka.

 

Alice and Peter Bloody Orange. Jak to możliwe, że perfumy z marchewką tak obłędnie pachną? Do tego kwiaty wodne i cytrusy, które prowadzą do białego piżma.

 

Alice and Peter Cheery Cherry. Dziecięce radości lata – wiśnie, truskawki i porzeczki oblane pełną wanilii śmietanką.

 

Alice and Peter Wicked Berry. Kwiatowo-owocowe szaleństwo: frezje, róże i bez na waniliowo-cytrusowej podstawie.

 

Alice and Peter Fancy Choco. Miętowo – czekoladowy mus to zupełnie nowy rodzaj świeżości.

 

Odpakowanie pudełka z tymi perfumami zawsze wywołuje radość! Perfumy Alice and Peter są dostępne w Ambrozji w bardzo dobrej cenie. Woda perfumowana z wysokiej jakości składników to tylko 192 złote. Doskonały pomysł na poprawienie humoru sobie i najbliższym.  Tutaj można znaleźć wszystkie perfumy Alice and Peter.