Bond no.9

Ekskluzywna marka perfumeryjna Bond No. 9 powstała w hołdzie dla wielkiego miasta Nowy Jork. Jej nazwa pochodzi od adresu głównego butiku – Bond Street 9 w Noho. Nowy Jork zasługuje na własną paletę perfum. Broadway Nite, Madison Square, Wall Street, Chinatown ekscytują charyzmą i elektryzują. Na tę bogatą metropolię patrzy cały świat. Jest centrum kształtowania gustów, ustanawiania trendów i odwracania reguł.

Kilka lat temu francuska perfumiarka Laurice Rahmé, od 25 lat oddana mieszkanka Nowego Jorku, postanowiła obdarować swoje ukochane miasto własną tęczą zapachów. Stworzyła zapachowe nuty poezji, marzeń, tajemnicy, energii i ducha Nowego Jorku – wspaniałej pierwszej metropolii XXI w.

Kolekcja Bond No. 9 obejmuje już ponad trzydzieści zapachów. Marka ma podwójną misję: przywrócić miastu tradycyjną sztukę perfumeryjną i każdej dzielnicy Nowego Jorku przypisać ekskluzywną wodę. Przesłaniem Bond No. 9 jest: Tak… to jest miejsce, gdzie się żyje… to jest zapach, który się nosi.

Każdy zapach niesie ze sobą specyfikę innej części miasta, a jednocześnie atmosferę i emocje całego Nowego Jorku. Wszystkie są zdecydowane i ostre, odważne i głębokie – od zuchwałych i dowcipnych do najbardziej zaskakujących. Wyrażają ducha ogromnego, szybko żyjącego i ciężko pracującego miasta.

Twórcy Bond No. 9 sięgnęli do korzeni tradycyjnego perfumiarstwa. Komponują wody perfumowane o najwyższej, wynoszącej 18–22% koncentracji ekstraktu. Dzięki temu zapachy długo utrzymują się na skórze, tak jak wielkie perfumy lat dwudziestych i trzydziestych XX w.

  To my

   Kontakt z perfumerią stacjonarną

   • 32 422 11 19
   • 32 422 11 19
   • info[at]ambrozja.com
   • Perfumeria Ambrozja
    ul. Świętego Jana 1, 44-200 Rybnik