GALERIA

Z życia Ambrozji

Wnętrze Perfumerii  |   Nasze produkty  |   Beata Tyszkiewicz  |   Goście z Londynu   |   Goście z Zurychu   

Salon Perfumerii Ambrozja

Wystrój to efekt kolejnych kompromisów zawieranych przez Kamila i jego mamę. Kamil jest orędownikiem nowoczesnej prostoty, z kolei Aurelia uwielbia tradycyjny przepych. Co z tego wyszło? 

[photomosaic nggid=5]

 


Magiczne miejsce Beaty Tyszkiewicz

Przyjaźnimy się z Beatą Tyszkiewicz od wielu lat. Zwykle pojawia się w Ambrozji sama, ale czasem udaje nam się namówić ją na spotkanie z naszymi Klientami.  Zdjęcia poniżej zostały zrobione w 2008 roku. Trochę się już zdążyliśmy zestarzec od tego czasu. 

[photomosaic nggid=4 prevent_crop=1]

 


 

Inspiracje

Kochamy każdy flakon z naszej perfumerii. Wybieramy je dla Państwa świadomie i z sercem. Wszystkie zdjęcia zrobiliśmy w Ambrozji.

[photomosaic nggid=9]

 


Spotkanie z twórcą perfum dla księżnej Kate Middleton

Niezwykłe spotkanie. Simon Brooke jest potomkiem legendarnego klanu Grossmith, twórców perfum dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Jego prapradziadek tworzył perfumy dla królowej Wiktorii i kolejnych monarchów. Simon jest spadkobiercą rodzinnej legendy i bezcennej księgi z recepturami zapachów. 

Simona i jego żonę Amandę Brooke poznaliśmy kilka lat temu podczas targów branżowych  w Cannes.  Podobno wówczas jako jedyni wierzyliśmy, że odbudowa rodzinnej firmy i stworzenie na nowo legendarnych perfum się uda.  Sukces marki zaskoczył wszystkich (innych;)). Grossmith to znowu jedne z najcenniejszych zapachów świata, a w skarbcu królowej Elżbiety spoczywa mikstura, która powstała dzięki naszym gościom. Podczas spotkania w Ambrozji miała miejsce światowa premiera serii  Grossmith Black Label, a o Simonie napisała polska edycja Newsweeka!

[photomosaic nggid=7]

 


Spotkanie z Agens. Szwajcarskie kosmetyki Valmont

[photomosaic nggid=1]