685 P1060820v2
0 Flares Filament.io 0 Flares ×

W tym roku otrzymaliśmy najpiękniejszy prezent świąteczny! Dziewięcioletnia Wiktoria, jedna z dziewczynek będących pod opieką Akademii Przyszłości wręczyła nam samodzielnie wykonaną kartkę z podziękowaniami za ufundowane przez Ambrozję prezenty świąteczne. Jesteśmy wzruszeni!

Akademia Przyszłości to całoroczny program charytatywny. Opiera się na indywidualnych spotkaniach edukacyjnych dla dzieci, które mają problemy w nauce i przez to nie wierzą w siebie. Wolontariusz – tutor spotyka się z dzieckiem jeden raz w tygodniu i pracuje z nim nad bieżącymi problemami z jednego przedmiotu szkolnego.W ten sposób AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI pomaga uwierzyć dzieciom we własne możliwości, a także inspiruje do rozwoju i podążania za pasją.

AMBROZJA wspiera Akademię przyszłości! Staramy się inspirować do poszukiwania indywidualizmu w pełnym chaosu świecie. Wierzymy, że tylko odnalezienie osobistego piękna może przynieść szczęście. Dlatego z całego serca podpisujemy się pod ideą Akademii. Jesteśmy wdzięczni za to, że możemy dać radość dzieciom, które na co dzień mają jej mało.

Wnętrze kartki dla Kamila Adamskiego wykonanej przez dziewięcioletnią Wiktorię. Wiktoria narysowała nawet flakony naszych ukochanych zapachów – Science for Peace, Naomi Goodsir i Amouage

 

Dzieciaki dostają prezenty od Mikołaja (i od Ambrozji)

Nie ma znaczenia, czy chłopcy byli grzeczni w tym roku. I tak dostaną prezent!

Czas na wspólną zabawę…

…w towarzystwie wspaniałych wolontariuszek, które w całej Polsce inspirują dzieci do rozwoju!

Tę stronę wyszukiwano przez:

    cena perfumeria ambrozja historia sklep.