Dostęp do pełnej oferty

Poniżej znajdziesz produkty dostępne w sklepie intermetowym. Lista wszystkich marek. Kliknij.

Amouage

AMOUAGE MAN | AMOUAGE WOMAN | AMOUAGE PIELĘGNACJA  

Perfumy AmouageAmouage – perfumy stworzone z najcenniejszych składników zrodzonych przez Matkę Naturę. Kwintesencja luksusowego Orientu, która prowadzi nas na lektyce do bram jednej z najbogatszych krain świata. Początkowo jedynie najbliżsi przyjaciele rodziny królewskiej Omanu, mieli możliwość obcowania z eliksirami Amouage. Później, kiedy rozpoczęto ich sprzedaż londyńskim Harrodsie, momentalnie – z ust, do ust – stały się ultraluksusowym przedmiotem pożądania zarówno znamienitych gwiazd Hollywood, jak i – co do zasady – pozostających w cieniu największych biznesmenów świata. Amouage jednym i drugim oferuje największy skarb, jaki mogą dać perfumy. Stuprocentową pewność siebie i pełnię absolutnie unikatowego luksusu.

Prawie wszystkie perfumy Amouage zbudowane zostały na bazie sensualnego kadzidła pozyskiwanego w efekcie spalania żywicy olibanowej, od stuleci pozyskiwanej i zbieranej ręcznie w Omanie. Obecnie główna manufaktura Amouage znajduje się we Francji, a dla marki tworzą największe gwiazdy światowego perfumiarstwa. Dzięki bogactwie składników zapachy zwykle utrzymują się na skórze wyjątkowo długo.

LoadingAktualizowanie…

Tę stronę wyszukiwano przez:

    cena opisy permum amuage black, amouge, amouge epic woman iperfumy, amouage perfumy damskie, perfumy z omanu, perfumy amouage podrobki, oryginalne probki perfum amouage ubar, oman perfumy, i perrumy amurage, amouage ubar douglas, reflexion man cena sklep.