http://giveusachance.co.uk/wp-json/oembed/1.0/embed?url=https://giveusachance.co.uk/webinars/guac-annual-reception-house-commons/

Amouage

AMOUAGE MAN | AMOUAGE WOMAN | AMOUAGE PIELĘGNACJA  

Perfumy AmouageAmouage – perfumy stworzone z najcenniejszych składników zrodzonych przez Matkę Naturę. Kwintesencja luksusowego Orientu, która prowadzi nas na lektyce do bram jednej z najbogatszych krain świata. Początkowo jedynie najbliżsi przyjaciele rodziny królewskiej Omanu, mieli możliwość obcowania z eliksirami Amouage. Później, kiedy rozpoczęto ich sprzedaż londyńskim Harrodsie, momentalnie – z ust, do ust – stały się ultraluksusowym przedmiotem pożądania zarówno znamienitych gwiazd Hollywood, jak i – co do zasady – pozostających w cieniu największych biznesmenów świata. Amouage jednym i drugim oferuje największy skarb, jaki mogą dać perfumy. Stuprocentową pewność siebie i pełnię absolutnie unikatowego luksusu.

Prawie wszystkie perfumy Amouage zbudowane zostały na bazie sensualnego kadzidła pozyskiwanego w efekcie spalania żywicy olibanowej, od stuleci pozyskiwanej i zbieranej ręcznie w Omanie. Obecnie główna manufaktura Amouage znajduje się we Francji, a dla marki tworzą największe gwiazdy światowego perfumiarstwa. Dzięki bogactwie składników zapachy zwykle utrzymują się na skórze wyjątkowo długo.

LoadingAktualizowanie…

Tę stronę wyszukiwano przez:

    cena amoage pefruny z omanu, amuagr, najleosze perfumy amouage meskie, olfaktoria opinie, perfum lascente symphone cena, perfumy amłaż, perfumy z omamu sklep.