AMOUAGE Fate Woman

AMOUAGE Fate Woman
Woda perfumowana

Fate to nowy rozdział opowieści Amouage. Jest jednocześnie zakończeniem cyklu rozpoczętego wraz z Jubilation i kontynuowanego w Lyric, Epic, Memoir, Honour i Interlude. Tematem przewodnim Fate jest przyszłość. Jawi się ona tutaj z jednej strony jako niepewność, a z drugiej jako przeznaczenie i los, który jest nieunikniony. Jak mówi Christopher Chong - dyrektor kreatywny marki Amouage - „Filozofia przeznaczenia pozostaje niejasna. Chciałem uszanować potęgę tajemnicy i zakończyć opowieść bez podawania konkluzji. Zapachy Amouage zawsze rzucały wyzwanie konwencji – ostatnia opowieść naszego rozdziału nie nakreśla ostatecznego losu bohaterów, ale zostawia im wolność. Gdzieś oczekuje na nich przeznaczenie…”. Fate to wędrówka w nieznane, w to co przyniesie nieuchronność jutra. Jest intrygującą mocą tego, co ma nastąpić.

Aby wyrazić złożoność tego, co przyniesie los, klasyczny flakon Amouage stworzony został z przezroczystego szkła, przyozdobionego tęczową poświatą, przywołując zjawisko iryzacji. Jego zwieńczeniem jest złoty korek, na którym umieszczony jest kryształ Swarovskiego imitujący aurora borealis, czyli zorzę polarną.

Otwarcie Fate Woman to intrygujące zestawienie słodkiej bergamotki i cynamonu z ostrymi nutami pieprzu i chili. Serce wypełnione jest kadzidłem, na którym spoczywają płatki kwiatów róży, narcyza, oraz jaśminu. W bazie aromat zostaje dopełniony mocą skóry oraz mchu dębowego. Całość ma oddawać aurę zagadkowości i tajemniczości.

Skład Amouage Fate Woman:
Nuty głowy - bergamotka, cynamon, chili, pieprz
Nuty serca - róża, narcyz, jaśmin, kadzidło (olibanum), czystek (labdanum)
Nuty bazy - wanilia, kadzidło (olibanum), żywica benzoesowa, kastoreum, paczula, mech dębowy, skóra


 • AMOUAGE Fate Woman 100 ml EDP - 1 255 PLN
 • AMOUAGE Fate Woman 50 ml EDP - 1 055 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...


   • Jakie są opinie o AMOUAGE Fate Woman?

   • [WPCR_INSERT]

   Tę stronę wyszukiwano przez:

    cena fate amouage, perfumy fate amouage sklep.
   LoadingAktualizowanie...