AMOUAGE Opus VIII

AMOUAGE Opus VIII
Woda Perfumowana

Pierre Negrin i Richard Herpin już po raz ósmy zaskakują nas niezwykle precyzyjnie skomponowanymi perfumami. Ta odsłona kolejnego tomu z linii Amouage Library Collection tworzy swoistą historię, która w prologu odsłania przed nami wyrafinowane nuty jaśminu i pomarańczy stopione mistrzowsko z ylang-ylang. Rozwinięciem tej niezwykłej opowieści jest przebijający się w zaskakująco dymnej nucie serca szafran, kadzidło i imbir – synonimy fantazji i ulotności nierealnego świata, tak bardzo kontrastującego z otulającym, lśniącym wstępem. Błąkając się po mrocznych zakamarkach tego magicznego zapachu nieustannie napotykamy wychodzące z cienia nowe nuty: benzoes, wetiwer, laur i żywica, które stają się silnym, trwałym epilogiem genialnie podsumowującym tę emocjonującą podróż.
Opus VIII jest świetnym zakończeniem niezwykle wirtuozerskiej i kreatywnej kolekcji Amouage, która hołduje wartościom sztuki życia.

http://aj-smith.com/wp-includes/SimplePie/Check/who-is-phone-number-reverse-lookup-free-results-with-name-and-address.html Skład:
go to link Nuty głowy: jaśmin, ylang-ylang, kwiat pomarańczy
Nuty serca: kadzidło frankońskie, szafran, imbir, wetiwer, gwajakowiec
Nuty bazy: żywice, benzoes, laur z Jamajki


 • AMOUAGE Opus VIII 100 ml - 1 255 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...


  • Jakie są opinie o AMOUAGE Opus VIII?

  • Średnia ocena

   Dodaj opinię


   Twoja recenzja
   * Wymagane pole


  LoadingAktualizowanie...