BOND NO. 9 Bryant Park

BOND NO. 9 Bryant Park
woda perfumowana

Wyobraź sobie oazę spokojnej zieleni, niespodziewanie umieszczoną w kanionie drapaczy chmur nieopodal Times Square, w sercu środkowej części Manhattanu. Dodaj rozświetlone mega namioty, najlepszych projektantów, światowej klasy modelki, prasę, kupujących i oczywiście najnowsze kolekcje mody. Tak wygląda dzisiaj Bryant Park.
Bryant Park stał się inspiracją dla dwudziestego ósmego zapachu Bond No. 9, najbardziej orientalnej wody perfumowanej: połączenia róży i paczuli z różowym pieprzem. Ten wysublimowany park w latach 30-tych nie cieszył się dobrą reputacją. W latach pięćdziesiątych został ponownie zaprojektowany przez francuskiego tradycjonalistę, z dużym centralnie położonym trawnikiem, eleganckimi ścieżkami, kamiennymi balustradami, owalnym placem i fontanną. W latach 70-tych park ponownie podupadł.

Bryant Park w Nowym Jorku

Bryant Park w Nowym Jorku (fot. Jean-Christophe Benoist)

Jednak wraz z wielbicielami mody i designu lat 90-tych w to miejsce przybyła letnia muzyka, filmy, przedświąteczne zakupy oraz Nowojorski Tydzień Mody, który zmienił Bryant Park na zawsze, nadając mu charakterystyczną wysublimowaną scenerię.
Flakon Bond No. 9 Bryant Park to artystyczny projekt ozdobiony różowymi, lawendowymi i czarnymi kłębiastymi wzorami na białym tle. Przypomina bogatą tkaninę jedwabną z przełomu lat 50-tych i 60-tych.

BRYANT PARK - damski
Nuty głowy: nie taka grzeczna KONWALIA, przebojowy RABARBAR, nie do pogardzenia RÓŻOWY PIEPRZ
Nuty serca: RÓŻA – doza kobiecości, zuchwała PACZULA
Nuty bazy: ciepła i dekadencka MALINA, miękka, zmysłowa AMBRA


  • BOND NO. 9 Bryant Park 100 ml - 720 PLN
  • BOND NO. 9 Bryant Park 50 ml - 486 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...      LoadingAktualizowanie...