BOND NO 9. Central Park

BOND NO 9. Central Park EDP
woda perfumowana

Tętniące życiem ulice, szelest pieniędzy, wielkie  kariery, nagłe upadki. W sercu  tego wszystkiego, na samym środku wyspy Manhattan, znajduje się otoczony milionem legend prostokąt zieleni.

"Przyroda na pierwszym miejscu, na drugim i na trzecim…. tuż po niej architektura” zauważył współprojektant Central Parku Calvin Vaux w 1865, kiedy powstało jego dzieło. Kiedy nowojorczycy potrzebują sobie przypomnieć, jaka jest pora roku, kiedy chcą pozbyć się stresu i posiedzieć na trawniku, kiedy zamierzają pojeździć na deskorolce, udają się do Central Parku. Jest tam wszystko: kręte łąki, rozległe promenady, wijące się ścieżki, jeziora, świerki i jodły… , a także całe łoża tulipanów. Central Park to pierwszy zapach na świecie upamiętniający zieloną oazę Nowego Jorku. Wykorzystano w nim esencje pozyskane z przyrody, aby stworzyć dzieło sztuki opiewające piękno natury.

Perfumy Central Parku

Zapach przywołuje moment wejścia do bujnego zmysłowego krajobrazu i spacer po parku. Co Cię otacza, kiedy przekraczasz bramę Parku? Nuty świeżej bazylii i werbeny, liście mandarynki, bergamotki i kwiat cytryny. Następnie pojawiają się ekscytujące nuty serca: róża bułgarska, konwalia, wodny jaśmin. Stopniowo przechodzą w głębokie nuty drzewne: niebieski cedr, drzewo balsamiczne, kaszmirowe piżmo i paczula.

Tak jak sam Park, woda perfumowana Central Park jest przeznaczona dla wszystkich - mężczyzn i kobiet.

BOND NO. 9 CENTRAL PARK – dla kobiet i mężczyzn
Nuty głowy: WERBENA, BAZYLIA
Nuty serca: WODNY JAŚMIN, KONWALIA
Nuty bazy: niebieski CEDR, kaszmirowe PIŻMO, PACZULA


  • BOND NO 9. Central Park 50 ml - 486 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...


      • Jakie są opinie o BOND NO 9. Central Park?

      • [WPCR_INSERT]

      LoadingAktualizowanie...