BOND NO. 9 Chelsea Flowers

BOND NO. 9 Chelsea Flowers
Woda perfumowana

Przez lata była to enklawa dla nowojorskiej klasy średniej. Dzisiaj Chelsea przechodzi ogromne zmiany. Nie jest to mała dzielnica, ale mini-miasto, którego każdy sektor ma własny rytm. W jego centrum rozłożysty Hotel Chelsea, gdzie przebywali Władimir Nabokow, Robert Mapplethorpe i Sid Vicious. Inne znane obiekty to Joyce Theatre, Empire Diner, Jensen Lewis, eleganckie centrum meblowe, zbudowane w latach trzydziestych XX w apartamenty London Terrace. Obecnie byłe centrum przemysłowe w zachodniej stronie Chelsea zmienia się w dzielnicę galerii z własnym targowiskiem Chelsea Market, oferującym świeżą żywność i kwiaty oraz ośrodkami mody jak Alexander McQueen, czy Stella McCartney.
Osobowość: Tak jak dzielnica, osoba Bond no 9. Chelsea jest energetycznym kameleonem mieszającym style. Uwielbia ciemne strony starych uliczek, urok galerii i dynamikę nowej Sixth Avenue. Nigdy nie wychodzi z targowiska bez wielkiego bukietu kwiatów.
Perfumy Bond no 9.  Chelsea Flowers pachną jak bukiet peonii, tulipanów, hiacyntów, magnolii i róży. Uderzają świeżością. Wszak dopiero opuściły targowisko Chelsea Market i podążają śladami niezwykłych galerii, pozostawiając po sobie zapach, nie tylko zuchwałych kwiatów, ale także piżma, drzewa sandałowego, wetiweru, i mchu drzewnego.

Bond no. 9 CHELSEA FLOWERS – damski
Nuty głowy: biała PEONIA, MIMOZA, francuski TULIPAN
Nuty serca: biały HIACYNT, MAGNOLIA, RÓŻA
Nuty bazy: PIŻMO, drzewo SANDAŁOWE, WETIWER, MECH DRZEWNY


 • BOND NO. 9 Chelsea Flowers 100 ml - 720 PLN
 • BOND NO. 9 Chelsea Flowers 50 ml - 486 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...


   • Jakie są opinie o BOND NO. 9 Chelsea Flowers?

   • [WPCR_INSERT]

   LoadingAktualizowanie...