BOND NO. 9 Madison Soiree

BOND NO. 9 Madison Soiree
woda perfumowana

Miejsce Ulokowana pomiędzy Fifth Avenue a Park Avenue, najbardziej okazała ulica mieszkalna w Ameryce, Madison Avenue od późnych lat 50-tych do lat 90-tych jest postrzegana jako arteria handlowa dla najbardziej eleganckiej klienteli świata. Wspaniałe muzea, wielkie galerie sztuki, najwięksi projektanci i fryzjerzy posiadają swoje adresy przy tej właśnie ulicy. W ciągu dnia jest wypełniona mieszkańcami i turystami, którzy czasem przemieszczają się szybciej niż taxi, autobusy i limuzyny. Nocą Madison Avenue uspokaja się. Życie zwalnia swój bieg. Mieszkańcy wyłaniają się ze swoich rezydencji i udają się na przyjęcia, ubrani w stroje Narciso Rodrigueza. Mają na sobie mnóstwo biżuterii. Powietrze jest przepełnione elegancją.
Osobowość Nawet jeśli ona nie mieszka w tej dzielnicy, dociera tam na zakupy lub spacer. Może nie żyć w przepychu, ale z pewnością jest bardzo kobieca, wytworna i szczera.
Zapach Madison Soirée stanowi bukiet najbogatszych kwiatów świata: kwitnący nocą jaśmin, gardenia, wiciokrzew. Oszałamiający efekt ich połączenia przedłuża mech dębowy.

BOND NO. 9 MADISON SOIREE - damski
Nuty głowy: błyszczące ALDEHYDY
Nuty serca: JAŚMIN, GARDENIA, WICIOKRZEW
Nuty bazy: MECH DĘBOWY, NUTY PUDROWE


 • BOND NO. 9 Madison Soiree 100 ml - 720 PLN
 • BOND NO. 9 Madison Soiree 50 ml - 486 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...


   • Jakie są opinie o BOND NO. 9 Madison Soiree?

   • [WPCR_INSERT]

   LoadingAktualizowanie...