CREED Royal Mayfair

Creed Royal Mayfair
Woda perfumowana

Dom perfumeryjny Creed prezentuje Royal Mayfair, "podniebny" zapach wydany na cześć Księcia Windsoru, sławnego brytyjskiego członka rodziny królewskiej, będącego synonimem podejmowania ryzyka w życiu, miłości i stylu. Creed Royal Mayfair debiutuje prawie 80 lat po swojej pierwszej premierze. Stworzony w hołdzie dla krawieckich ikon, które naginają granice mody, jako jeden z najbardziej wyczekiwanych akordów marki.
Mayfair znana jest jako najbardziej „posh” dzielnica Londynu - ciągle rozwijające się i niesamowicie atrakcyjne centrum mody - gdzie znajdziesz największe światowe marki, przyciągając stylem i elitarnością.

Ponownie wprowadzony na rynek jako Windsor w 2009 roku z paroma limitowanymi reedycjami w 2010 i 2011 roku, nareszcie nazwany Royal Mayfair, celebrując wszystkich stylowych mężczyzn, jak i dzielnicę od której wziął nazwę, służącej nie tylko mężczyznom mody, lecz również będącej lokalizacją jedynego butiku marki Creed na Mount Street. http://westwicklowfestival.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1531067274.1631529331207275390625

Zielony/świeży

buy roaccutane online Skład Creed Royal Mayfair:
Nuty głowy: brytyjski gin, jamajska limonka, dotyk szkockiej sosny
Nuty serca: pełne zapachu róże księcia Windsoru
Nuty bazy: bahamska pomarańcza, kanadyjski cedr, australijski eukaliptus


  • CREED Royal Mayfair 120 ml EDP - 895 PLN
  • CREED Royal Mayfair 30 ml EDP - 495 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...    Tę stronę wyszukiwano przez:

      cena aqua allegoria douglas rybnik sklep.
    LoadingAktualizowanie...