LUBIN Itasca

LUBIN Itasca
Woda perfumowana

Itasca to zapach północnoamerykańskiego lasu. Rzeka Missisipi czerpie swój początek w legendarnym jeziorze Itasca w samym sercu Minnesoty. Itasca wg Lubin jest wspomnieniem lasów pokrywających amerykański pejzaż  który pewnego dnia zasiedliły plemiona Mohikanów i Irokezów, a dużo później europejscy pionierzy przemierzający zakamarki niezwykłego kontynentu.
Lubin Itasca sięga do serca Ameryki. Oś zapachu wyznaczają akordy czerwonej sosny z Minnesoty podane pośród ambrowo-kadzidlanej mgły, o której wyrazistość dba wetiwer z wyspy Jawa i teksański cedr.
Po początkowej świeżości pochodzącej z jagód jałowca, harmonia przypraw rozwija się, a nuty drzewne otrzymują nowe oblicze dzięki goździkom i gałce muszkatołowej.

Itasca otwiera się wraz z cytrusami, których świeżość dodatkowo wzmacniają nuty jałowca. Następnie do głosu dochodzi harmonijna kombinacja orientalnych drzew, wetiwera i czerwonej sosny. Zapach przypomina amerykański las otaczający jezioro Itasca z początków kolonizacji. Na przeciwko siebie wielowiekowa tradycja strzeżona przez rdzennych Amerkanów i Nieznane niesione przez europejskich kolonizatorów. Spór, którego świadkiem jest legendarny pachnący las.

Skład Lubin Itasca:
Nuty głowy: neroli, tangerynka, grejpfrut, jałowiec.
Nuty serca: goździki, geranium, nasiona tonka, szałwia, gałka muszkatołowa.
Nuty bazy: czerwona sosna znad Jeziora Itasca, mirra z Etiopii, ambra, kanadyjski olejek jodłowy, wetiwer z Jawy, cedr z Teksasu,

Rodzina zapachowa: orientalno-drzewna

Kreator: Lucien Ferraro

Pojemność: 75ml 

Loading Aktualizowanie koszyka...


      • Jakie są opinie o LUBIN Itasca?

      • [WPCR_INSERT]

      LoadingAktualizowanie...