http://tomcarter.co.uk/art-documentation/selected-commissions/light-fantastic-conrad-shawcross-random-international-sue-webster-tim-noble-troika-shezad-dawood-laurent-bolonini/random-international-study-of-time1/

BOND NO. 9 Chelsea Flowers

BOND NO. 9 Chelsea Flowers
Woda perfumowana

Przez lata była to enklawa dla nowojorskiej klasy średniej. Dzisiaj Chelsea przechodzi ogromne zmiany. Nie jest to mała dzielnica, ale mini-miasto, którego każdy sektor ma własny rytm. W jego centrum rozłożysty Hotel Chelsea, gdzie przebywali Władimir Nabokow, Robert Mapplethorpe i Sid Vicious. Inne znane obiekty to Joyce Theatre, Empire Diner, Jensen Lewis, eleganckie centrum meblowe, zbudowane w latach trzydziestych XX w apartamenty London Terrace. Obecnie byłe centrum przemysłowe w zachodniej stronie Chelsea zmienia się w dzielnicę galerii z własnym targowiskiem Chelsea Market, oferującym świeżą żywność i kwiaty oraz ośrodkami mody jak Alexander McQueen, czy Stella McCartney.
Osobowość: Tak jak dzielnica, osoba Bond no 9. Chelsea jest energetycznym kameleonem mieszającym style. Uwielbia ciemne strony starych uliczek, urok galerii i dynamikę nowej Sixth Avenue. Nigdy nie wychodzi z targowiska bez wielkiego bukietu kwiatów.
Perfumy Bond no 9.  Chelsea Flowers pachną jak bukiet peonii, tulipanów, hiacyntów, magnolii i róży. Uderzają świeżością. Wszak dopiero opuściły targowisko Chelsea Market i podążają śladami niezwykłych galerii, pozostawiając po sobie zapach, nie tylko zuchwałych kwiatów, ale także piżma, drzewa sandałowego, wetiweru, i mchu drzewnego.

Bond no. 9 CHELSEA FLOWERS – damski
Nuty głowy: biała PEONIA, MIMOZA, francuski TULIPAN
Nuty serca: biały HIACYNT, MAGNOLIA, RÓŻA
Nuty bazy: PIŻMO, drzewo SANDAŁOWE, WETIWER, MECH DRZEWNY


 • BOND NO. 9 Chelsea Flowers 100 ml - 720 PLN
 • BOND NO. 9 Chelsea Flowers 50 ml - 486 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...


  • Jakie są opinie o BOND NO. 9 Chelsea Flowers?

  • Średnia ocena

   Dodaj opinię


   Twoja recenzja
   * Wymagane pole


  LoadingAktualizowanie...