http://truecom.com/index.php/component/content/37-producten/home/48-contact/component/content/article/over-ons/contact/draadloos/oplossingen/draadloos/105-about-us

CREED Love in White

Creed Love in White
Woda perfumowana

Dla Oliviera Creeda inspiracją były morskie podróże na jachcie, podczas których własnoręcznie zbierał użyte w zapachu esencje. Sam artysta powiedział o Love in White, że jest jak „niezbywalna część natury, która łączy całą ludzkość”.

Love in White pachnie delikatnie, kobieco, przepięknie… Wprowadzeniem do jego historii jest skórka pomarańczy z południowej Hiszpanii. Następnie perfumy urzekają bogatą kompozycją z białych kwiatów: brązowym ryżem z Tonkinu, egipskim irysem, włoskim białym jaśminem, francuskim żonkilem, magnolią i bułgarską różą. Podstawę zapachu stanowi wanilia, ambra i drzewo sandałowe z Mysore. W istocie żadna nuta nie dominuje. Zapach ma głębię pełną doskonałej harmonii.
Część dochodów ze sprzedaży zapachu firma Creed przeznacza na cele Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Edukacji, Nauki i Kultury (UNESCO), która szerzy ideę pokoju na świecie. Pierwszy egzemplarz perfum został wręczony aktorce Angelinie Jolie, która jest ambasadorem dobrej woli Urzędu Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR).

http://oceanadesigns.net/images/granite/dakota-mahogany/dakota-mahogany.jpg Skład  Creed Love in White:
Nuty głowy: skórka pomarańczowa z Włoch
Nuty serca : irys z Florencji, żonkil z Francji, magnolia, bułgarska róża, ryż z Tonkin
Nuty bazy: wanila, ambra, drzewo sandałowe.


 • CREED Love in White 30 ml EDP - 445 PLN
 • CREED Love in White 75 ml EDP - 715 PLN
 • CREED Love in White Balsam do ciała - 325 PLN
 • CREED Love in White DeoStick - 275 PLN
 • CREED Love in White Żel pod prysznic - 325 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...


  • Jakie są opinie o CREED Love in White?

  • Średnia ocena

   Dodaj opinię


   Twoja recenzja
   * Wymagane pole


  LoadingAktualizowanie...