see

House of Sillage Emerald Reign Limited Edition

HOUSE OF SILLAGE Emerald Reign Limited Edition
Woda perfumowana

Edycja Limitowana ręcznie wysadzana kryształami Swarowskiego. Piękno zapachu zamkniętego w najbardziej ekskluzywny flakon. Nie bójmy się jednak go używać, gdy wyczerpiemy zawartość butelkę możemy zastąpić wodą z linii Signature Line! Nasze perfumy zawsze pozostaną w pięknym opakowaniu.

Królewski biały tygrys jest rzadki, nieokiełznany. W jego szmaragdowych oczach panuje pewność. Dzika siła niezależności, powstrzymuje nas przed patrzeniem mu w oczy. Brązowa indonezyjska gałka muszkatołowa i pikantny indyjski olejek kardamonu nadaje nam niepodważalnej odwagi, zapach pewności.

Opinia Kasi Jarczyk z bloga Opinie-perfumy.pl:
"...Jest to bardziej skomplikowany, złożony zapach, z pewnością wymaga trochę większej uwagi, niż jego krewni. Może dlatego, że jest bardziej „obecny” – nie nosi się go tak, ot, po prostu bardziej go widać, a raczej czuć :). Nie jest tak klasyczny i kobiecy jak Cherry Garden. Właściwie nawet nie wiem, czy przypisałabym go jednoznacznie do działu z perfumami dla pań. ..."

Kreator: Mark Buxton

Nuty House of Sillage Emerald Reign:
Nuty głowy: uwodzicielsko pikantny koriander,
Nuty serca: wanilia i ciepły benzoin,
Nuty bazy: drzewny i egzotyczne drzewo sandałowe


 • House of Sillage Emerald Reign Limi... Limited Edition - edp 75ml - 7 560 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...


  • Jakie są opinie o House of Sillage Emerald Reign Limited Edition?

  • Średnia ocena

   Dodaj opinię


   Twoja recenzja
   * Wymagane pole

   House of Sillage Emerald Reign Limited Edition SKU UPC Model    Karolina Ostrowska

   Miałam to szczęście i wąchałam. Flakon na żywo jest zniewalający. Perfumy przepiękne i drogie. Mimo swojej ceny, to nie jest to sztuka dla sztuki. Są po prostu piękne. Jeśli kogoś stać, to bardzo polecam! :)


   5.0 5.0 1 1 Miałam to szczęście i wąchałam. Flakon na żywo jest zniewalający. Perfumy przepiękne i drogie. Mimo swojej ceny, to nie jest to sztuka dla sztuki. Są po prostu piękne. Je House of Sillage Emerald Reign Limited Edition

  LoadingAktualizowanie...