KEIKO MECHERI Attar de Roses

KEIKO MECHERI Attar de Roses
Woda perfumowana

Attar de Roses to soczyste słodkie róże otulone delikatnym piżmem. Żaden inny kreator perfum tak bardzo nie kocha tego kwiatu  jak Keiko Mecheri. Attar de Roses został stworzony na bazie trzech, ukochanych przez Keiko, odmian tych szlachetnych kwiatów. Migocząca Shiraz i wielopączkowa Anciennes rozpływają się wokół Taif - nacenniejszej róży świata, z której ecencja jest jedną z najtrwalszych spośród wszystkich substancji wykorzystywanych w sztuce perfumeryjnej. Z połączenia wielkiego talentu Keiko i najlepszych różanych soków powstaje Róża Doskonała - soczyście piękna i pełna obietnicy.
Attar de Roses przenosi do tego magicznego momentu, kiedy po raz pierwszy niespodziewanie otrzymujesz kwiaty od mężczyzny, którego niedawno poznałaś, a który już wywołuje delikatne drżenie rąk. Ciepły, delikatny, z przywodzącymi na myśl jagody nutami bazy, które sprawiają że mimo dużej dawki romantyzmu Attar de Roses jest idealny do noszenia na co dzień  Po przejściu do kołyszą nas  także piżmo i drzewa, bardzo jednak delikatne i wyciszone, przez co płatki róży wydają się wtapiać i mieszać z zapachem skóry. Podczas gdy wiele różanych zapachów sprawia wrażenie dosyć wyniosłych, Attar de Roses rozwija się w świeży, uroczy sposób!
Mimo tego nie znajdziemy tu ogrodu pełnego kwiatów. Keiko Mecheri stworzyła jeden Kwiat. Pojedynczą  miodową różę. Dopiero zerwaną, zatopioną w migoczących wspomnieniach. Po prostu piękną.

Skład Keiko Mecheri Attar de Roses: Róża Taif, róża Shiraz, róża Anciennes, jaśmin, ciepłe drzewne nuty, ambra, skóra
Kreator:  Keiko Mecheri

Pojemność: 75ml

Loading Aktualizowanie koszyka...      LoadingAktualizowanie...