KEIKO MECHERI Patchoulissime

KEIKO MECHERI Patchoulissime
Woda perfumowana

Keiko Mecheri Patchoulissime to artystyczna wizja jednej z największej artystek wśród kreatorek perfum.  Esencję paczuli możemy podziwiać w różnych wcieleniach. Może być tajemnicza, staroświecka, zuchwała, ostra, ziemista, a nawet  przypominająca do złudzenia kadzidło. Keiko Mecheri znowu nas zaskakuje! W Patchoulissime przedstawia zupełnie inne, bardziej złożone i słodsze oblicze tego składnika. Dzięki mistrzowskiej reinterpretacji, wydałoby się tak dobrze nam znanej już paczuli, Keiko udowadnia wielkość swojego talentu i opowiada na nowo historię tego składnika. Udaje się jej to, paradoksalnie, sięgając do jego - delikatnej, ziemistej najczystszej formy.
Ten doskonale zaprojektowany eliksir nie ma na celu ściąć cię z nóg, ale raczej nęcić, zmysłowo migotać, zapraszać do urzekającej sensualnej gry. Białe piżmo w Patchoulissime przenosi indonezyjskie patchouli do zupełnie nowego wymiaru. Dzięki uwodzicielskiemu kwitnącemu nocą jaśminowi Patchoulissime staje się przestrzenią, w której przyjemna jasność spotyka się z uwodzicielskim mrokiem.
Jest jak długa biała i satynowa rękawiczka operowa opinająca nadgarstek uwodzicielki. Gwarantujemy, że Patchoulissime Cię zaskoczą! I zrobią to bardzo, bardzo miękko i subtelnie.

Skład: indonezyjskie patchouli, róża, zakwitający nocą jasmin, białe piżmo, benzoina
Kreator:  Keiko Mecheri

Pojemność: 75ml


  • KEIKO MECHERI Patchoulissime 75 ml EDP - 585 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...      LoadingAktualizowanie...