Etat Libre d’Orange EXPERIMENTUM CRUCIS

Etat Libre d'Orange EXPERIMENTUM CRUCIS
Woda perfumowana

EXPERIMENTUM CRUCIS
Otwórz nową, pachnącą ścieżkę, poza światłem i grawitacją

Noc była bardzo czarna, a las bardzo ciemny, noc była bardzo czarna, a las bardzo ciemny.
Potężny jak grawitacja, lekki jak światło.
Newtonie, wybacz nam!

Legenda głosi, że na głowę Newtona spadło jabłko: rozwija się teoria powszechnego ciążenia ... My wyobrażamy sobie, że mężczyzna zasnął pod różanym krzakiem. A jeśli zamiast jabłka, Newtonowi spadła na głowę róża? Teoria przyciągania wyglądałaby z pewnością inaczej! Ogromna, różowa, mięsista, pełna. Co czułby z zamkniętymi oczami, zanurzając twarz w sercu kwiatu? Zapach przyciągania: szypr! Formuła bardzo bezpośrednia i bardzo zdecydowana, jak coś, co spada na ciebie z hałasem. Ten kto nie pozwoli ci odejść. Przebudzenie, które nas ogarnia. Akigalawood i paczula, w róży miodowej.

Newtonie, wybacz nam! Twoje kluczowe doświadczenie pokazało, że kolory nie są cechami przedmiotów, lecz właściwościami światła. Teraz dzięki tobie wiemy, że białe światło jest mieszaniną tęczowych promieni. Pokazałeś nam również, że to nie dlatego, że obiekt jest czerwony, że widzimy go czerwony. Jeśli wydaje się czerwony dla naszej percepcji wzrokowej, to dlatego, że gdy jest oświetlony źródłem światła białego, na przykład promieniami słonecznymi, jego powierzchnia pochłania wszystkie kolorowe promienie świetlne, które go tworzą, Z WYJĄTKIEM czerwonych. Odbija się w naszym oku zamiast je absorbować.

Tak więc, wybacz nam, że zainspirował nas Twój Experimentum Crucis! Ponieważ radykalna siła naszych perfum transponuje w zapach sposób, w jaki zaburzyła naszą wizję świata.

Skład Etat Libre d'Orange EXPERIMENTUM CRUCIS:
Liczi, jabłko, NeoAbsolute z róży, absolut jaśminu, paczuli, piżmo


  • Etat Libre d’Orange EXPERIMEN... 100 ml EDP - 865 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...      LoadingAktualizowanie...