Dostęp do pełnej oferty

Poniżej znajdziesz produkty dostępne w sklepie intermetowym. Lista wszystkich marek. Kliknij.

Forlle’d – nieinwazyjne odmłodzenie skóry prosto z Japonii

Produkty dostępne tylko w perfumerii stacjonarnej. Zapraszamy do konsultacji telefonicznej (32 42 211 19), mailowej ([email protected]) oraz na zabiegi w naszym Day Spa!

Stworzona w Japonii – kraju najbardziej zaawansowanych technologii – luksusowa marka Forlle’d wykorzystuje najnowsze odkrycia naukowe do preparatów pielęgnujących skórę, które zapobiegają starzeniu chronologicznemu oraz fotostarzeniu skóry. Produkty Forlle’d zawierają niskocząsteczkowe substancje, które synergicznie zapewniają efekt regeneracyjny i odmładzający już na poziomie komórkowym. Technologia high – tech oraz specjalna formuła kosmetyków zapewniają widoczne rezultaty stosowania poparte badaniami.

Unikalny kompleks aktywnych, niskocząsteczkowych składników odbudowuje strukturę skóry i wzmacnia regenerację komórek. Poprawia poziom nawilżenia i zdolności detoksykacyjne. Wzmacnia funkcje ochronne skóry, przeciwdziałając podrażnieniom i alergenom. Normalizuje równowagę mineralną i przyspiesza procesy gojenia. Już po pierwszej aplikacji preparatów efekt jest widoczny. Stabilne rezultaty zostają osiągnięte po 1 tygodniu regularnego stosowania, po 28 dniach następuje widoczna poprawa jakości skóry, a po dwóch miesiącach stosowania efekty są długotrwałe.

Pierwsze oznaki zarówno starzenia chronologicznego jak i fotostarzenia, takie jak atoniczna, sucha skóra, przebarwienia i zmarszczki mimiczne mogą być widoczne nawet w młodym wieku. W związku z tym produkty Forlle’d mogą być stosowane przez osoby w każdym wieku, dzięki indywidualnie dobranej pielęgnacji w zależności od kondycji i potrzeb skóry. Unikalna kombinacja aktywnych, niskocząsteczkowych składników, w tym niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego, który jest podstawą każdego z produktów, sprawia, że marka Forlle’d jest idealnym źródłem nawilżenia, regeneracji i wzmocnienia skóry. Sprawdza się również przy bardzo odwodnionej i nadwrażliwej. Ponadto produkty marki Forlle’d nie powodują powstawania zaskórników i mogą być regularnie stosowane do pielęgnacji skóry tłustej.

Rewolucyjne produkty marki Forlle’d są idealne w celu:

  • Opóźnienia fizycznych i fotostarzeniowych procesów skóry

  • Aktywacji naturalnych, regeneracyjnych procesów na poziomie komórkowym

  • Intensywnego nawilżenia nawet silnie odwodnionej i nadwrażliwej skóry

  • Walki z przebarwieniami o różnym pochodzeniu

  • Wydłużenia efektów po zabiegach z użyciem wypełniaczy i zastrzyków

  • Zastąpienia inwazyjnych zabiegów takich jak mezoterapia i biorewitalizacja

  • Przygotowania i rekonwalescencji skóry przy zabiegach medycyny estetycznej

  • Przygotowania i rekonwalescencji skóry przy stosowaniu peelingów chemicznych

Globalnie opatentowany proces wytwarzania niskocząsteczkowych składników o klinicznie udowodnionej efektywności i zdolności do działania na poziomie komórkowym. Posiadanie własnego laboratorium i fabryki oraz międzynarodowe patenty sprawiły, że marka Forlle’d jest gwiazdą wśród tysięcy pozostałych profesjonalnych produktów przeciwstarzeniowych.

W tej grupie nie ma produktów.

LoadingAktualizowanie…