http://fischerjordan.com/cache/Ryazan/naiti-druga-po-nomeru-telefona.html

KEIKO MECHERI Iris d’Argent

KEIKO MECHERI Iris d'Argent
Woda perfumowana

Keiko Mecheri stworzyła Iris d'Argent jako męskie perfumy, ale doskonale odnajdą się w nim także niezależne kobiety. Zapach inspirowany  lśniącymi powierzchniami najczystszego  srebra. Iris d'Argent nawiązuje do zimnego metalu szpady  lub błyszczącej pajęczyny rozpiętej między gałęziami. Keiko mistrzowsko łączy delikatność i wytrzymałość. Błyskotliwy początek, w sercu ustępuje miejsca chłodnemu irysowi. Lecz nie należy od razu go etykietować, jako zapach grzeczny czy potulny, bo gdy początkowe nuty ustąpią miejsca, środek zapachu jawi się, jako energetyczny i przechodzi w woń wielowymiarową.
Olejek cedrowy wzmacnia klasyczny szypr, który prowadzi nas do szkieletu tego zapachu. Jest on jaśniejszy niż dziesięciocentówka i bardziej suchy niż gin. Iris dArgent to przemyślany zapach z dużą dozą męskości, który wzmacnia  temperament każdego, kto raz miał go na swojej skórze.

Kreatorka: Keiko Mecheri
Skład Keiko Mecheri Iris d'Argent:
Iris, biały irys, heperides, akord szypru , drzewo cedrowe, bursztyn

Loading Aktualizowanie koszyka...


  • Jakie są opinie o KEIKO MECHERI Iris d’Argent?

  • Średnia ocena

   Dodaj opinię


   Twoja recenzja
   * Wymagane pole

   KEIKO MECHERI Iris d’Argent SKU UPC Model

   absolutnie nietuzinkowa    weronka zielińska

   zachwycający nietuzinkowy zapach, pasujący i do niej, i do niego, jeśli tylko któreś chce poczuć się zniewalająco. intrygująca nuta na początku, uzależniająca wręcz po czasie.


   5.0 5.0 1 1 zachwycający nietuzinkowy zapach, pasujący i do niej, i do niego, jeśli tylko któreś chce poczuć się zniewalająco. intrygująca nuta na początku, uzależniająca wręcz po KEIKO MECHERI Iris d’Argent

  Tę stronę wyszukiwano przez:

   cena keiko mecheri sklep.
  LoadingAktualizowanie...