order Orlistat 120 mg online no prescription Pharma Life

KEIKO MECHERI Iris d’Argent

KEIKO MECHERI Iris d'Argent
Woda perfumowana

Keiko Mecheri stworzyła Iris d'Argent jako męskie perfumy, ale doskonale odnajdą się w nim także niezależne kobiety. Zapach inspirowany  lśniącymi powierzchniami najczystszego  srebra. Iris d'Argent nawiązuje do zimnego metalu szpady  lub błyszczącej pajęczyny rozpiętej między gałęziami. Keiko mistrzowsko łączy delikatność i wytrzymałość. Błyskotliwy początek, w sercu ustępuje miejsca chłodnemu irysowi. Lecz nie należy od razu go etykietować, jako zapach grzeczny czy potulny, bo gdy początkowe nuty ustąpią miejsca, środek zapachu jawi się, jako energetyczny i przechodzi w woń wielowymiarową.
Olejek cedrowy wzmacnia klasyczny szypr, który prowadzi nas do szkieletu tego zapachu. Jest on jaśniejszy niż dziesięciocentówka i bardziej suchy niż gin. Iris dArgent to przemyślany zapach z dużą dozą męskości, który wzmacnia  temperament każdego, kto raz miał go na swojej skórze.

Kreatorka: Keiko Mecheri
Skład Keiko Mecheri Iris d'Argent:
Iris, biały irys, heperides, akord szypru , drzewo cedrowe, bursztyn

Loading Aktualizowanie koszyka...


  • Jakie są opinie o KEIKO MECHERI Iris d’Argent?

  • Średnia ocena

   Dodaj opinię


   Twoja recenzja
   * Wymagane pole

   KEIKO MECHERI Iris d’Argent SKU UPC Model

   absolutnie nietuzinkowa    weronka zielińska

   zachwycający nietuzinkowy zapach, pasujący i do niej, i do niego, jeśli tylko któreś chce poczuć się zniewalająco. intrygująca nuta na początku, uzależniająca wręcz po czasie.


   5.0 5.0 1 1 zachwycający nietuzinkowy zapach, pasujący i do niej, i do niego, jeśli tylko któreś chce poczuć się zniewalająco. intrygująca nuta na początku, uzależniająca wręcz po KEIKO MECHERI Iris d’Argent

  Tę stronę wyszukiwano przez:

   cena keiko mecheri sklep.
  LoadingAktualizowanie...