La Prairie Cellular Power Infusion

LA PRAIRIE Cellular Power Infusion
kuracja

Cellular Power Infusion i już nigdy więcej nie będziesz wyglądać na swój wiek. Cellular Power Infusion to unikalna kuracja, którą stosujemy razem z naszym codziennym programem pielęgnacyjnym. Zacznij używać go dziś i już nigdy nie będziesz wyglądać na swój wiek.
W celu osiągnięcia największej różnicy w procesie starzenia się twojej skóry, naukowcy z La Prairie sugerują dodanie silnego wzmacniacza energii do obecnej pielęgnacji, pomijając fakt jak proste a zarazem wyszukane są jego metody.
Cellular Power Infusion jest nowym ogromnym osiągnięciem w naukach kosmetologicznych, ulepszającym skórę od wewnątrz. Innowacyjna formuła wykorzystuje synergię potężnych składników by na nowo wystartować, nawilżyć, naenergetyzować i nakarmić skórę na poziomie komórkowym. Faktura i wygląd skóry staje się młodzieńczy.
Już chwilę po nałożeniu zauważysz, że Cellular Power Infusion poprawia nawilżenie, elastyczność i blask twojej skóry. Linie i zmarszczki zaczną zanikać. Twoja skóra wygląda bardziej żywo, bardziej świetliście; jest bardziej nawilżona, delikatniejsza i jedwabista. Gdy struktura tkanki jest odbudowana, skóra staje się mocniejsza, widocznie gładsza, bardziej sprężysta i znacznie bardziej miękka.
Technologia:
Naładuj swoją komórkową energię w samym źródle. Podstawową przyczyną starzenia się skóry jest utrata energii komórkowej - źródła energii, które odbudowywuje skórę - i akumulacja zniszczeń środowiskowych. La Prairie Cellular Power Infusion zatrzymuje starzenie na jego drodze, przez naładowanie komórek i zapewnienie ochronnej warstwy by bronić skórę przed zewnętrznym stresem i wolnymi rodnikami.
Twoja skóra, nowo narodzona.
Bardziej świeża, gładsza, bardziej Cię rozświetla.
Koncepcja:
Cellular Power Infusion budzi i ładuje twoją skórę, przez komunikację na wszystkich poziomach, którym zagraża starzenie - komórkowym, tkanki i energii.
Energia, źródło siły skóry, zmniejsza się wraz z wiekiem. Cellular Power Infusion tankuje twoją stację energetyczną komórek, restartując proces naturalnej odnowy, zapewniając witalną energię, której skóra potrzebuje do odmładzania i młodego wyglądu.
Komórki skóry wraz z wiekiem tracą swoją funkcjonalność. Wykorzystując nowe odkrycia w biologii skóry, Cellular Power Infusion wystrzeliwuje twoją odnowę komórek macierzystych. Nowe komórki podnoszą się ku powierzchni, a skóra wygląda na wypełnioną nawilżeniem i energią.
Tkanka, lub strunkura skóry, jest złożona z różnych typów komórek i ponadkomórkowej macierzy kolagenu i elastyny. Starzenie osłabia strukturę prowadząc do załamania tkanek, inaczej mówiąc zmarszczek. Pracując od wewnątrz do powierzchni, ten zastrzyk daje nową strukturę i elastyczność skórze.
Dzięki leczeniu wszystkich trzech poziomów naraz, Cellular Power Infusion dramatycznie spowalnia proces starzenia.
Aktywacja:
Aktywne składniki są tak czyste i silne, że muszą być świeżo zmieszane dla uzyskania optymalnych wyników. Zobaczysz na żywo proces aktywacji. Obrót nadgarstka miesza składniki w pojemniku by otrzymać niesamowity kolor niebiesko-fioletowy. Ten kolor oznacza że Cellular Power Infusion jest aktywowany na 7 do 10 dni użytkowania.
Po raz pierwszego stosowania kuracja Cellular Power Infusion powinna być stosowana od 28 do 40 dni by pokrywać się z naturalnym procesem odnowy skóry.
Po tym początkowym cyklu, podawaj swojej skórze odżywczy wstrząs używając Cellular Power Infusion 4 lub więcej razy w roku.
Składniki:
Stosując przełomowe osiągnięcia w biochemii i biotechnologii, naukowcy La Prairie połączyli nigdy dotąd nie stosowany wzmacniacz komórek z legendarnym Kompleksem Komórkowym by pomóc w stymulowaniu procesu naturalnej odnowy skóry. Cellular Power Infusion pomaga w regeneracji skóry przez nawilżenie i naenergetyzowanie składnikami odżywczymi, które pobudzają optymalną funkcjonalność.
Peptydy Odnawiające Skórę - energetyzujące peptydy pomagają aktywować twoje własne komórki macierzyste i komórkowe stacje procesów odnowy. Zapewnia dostawy nowych komórek, gdy tylko są potrzebne ... rozbudzają energię komórkową ... stymulują kolagen, elastynę i kwas hialuronowy, by skóra odzyskała strukturę, siłę i elastyczność,
Szwajcarska Alga Śnieżna - ta niesamowita roślina potrafi przetrwać i rozkwitać w ekstremalnych lodowcowych warunkach Alp Szwajcarskich. Ten super silny ekstrakt aktywuje długowieczność w twoich komórkach skóry. Pomaga w ochronie stacji energii komórkowej przed promieniowaniem UV, i zmienia szarą, zmęczoną skórę w świetliście czystą.
Macierz Prowadzenia Tkanek - nasze nowe biotechnologiczne odkrycie wspomaga odnowę tkanki skóry. Integruje młodsze komórki skóry ze starzejącą się skórą, by poprowadzić proces odnowy tkanek, nadać im siły i elastyczności.
Roślinny Ekstrakt Komórek Macierzystych - nadzwyczajne komórki macierzyste pozyskiwane ze Szwajcarskich Czerwonych Winogron pomagają ochraniać twoje własne nowonarodzone epidermalne komórki macierzyste, pozwalają Ci osiągnąć długowieczność w każdym wieku.

Uzupełnienie:
- Cellular Platinum Rare Cream pozwoli wyrównać energetyczny balans skóry, polepszy jej ochronę. Dzięki wyśmienitym właściwością koloidalnej platyny pozwoli uzyskać skórze młodzieńczą fakturę, kolor i elastyczność.
- Cellular Serum Platinum Rare niesamowicie wzmacnia efekt kremu Platinum Rare Cream, dzięki zwiększonej ilości składników antyoksydacyjnych i koloidalnej platyny
- Cellular Eye Cream najlepie zadba o najdelikatniejszą skórę wokół oczu, pozbywając się linii wokół oczu, opuchnięć i zasinień.

Pojemność: 4x 7,8 ml


  • La Prairie Cellular Power Infusion... 4x 7,8 ml - 1 935 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...      LoadingAktualizowanie...