La Prairie Platinum Rare Cream

LA PRAIRIE Cellular Platinum Rare Cream
Krem do twarzy

Najrzadszy metal na ziemi odporny na upływający czas... nie powinnaś też być? Platinum Collection przekracza codzienność pod każdym względem, oferując wyniki ponad oczekiwania: rzadka okazja dla kobiety która wie, że zasługuje na wszystko co najlepsze na świecie. Koloidalna Platyna ładuje energetyczny balans skóry by zapewnić efekt przeciw-starzenia, podczas gdy kompleks mega-aktywny pracuje w synergii z nową technologią La Prairie – ekskluzywnym Kompleksem Komórkowym – by przynieść widoczne ujędrnienie i elastyczność skórze. To czysta nauka w swojej najlepszej formie, oferująca korzyści. Skóra zmieni się tak by być odczuwalna w dotyku, wyglądająca i poruszająca się jak młodsza skóra.

Czy potrafisz docenić wszystko co jest czyste i rzadkie? Jeśli poszukujesz najbardziej luksusowego, najbardziej zmieniającego skórę produktu przeciwstarzeniowego, to Cellular Cream Platinum Rare jest właśnie dla Ciebie. Ładuje on energetyczny balans skóry, który poprawia absorpcję dobroczynnych składników przez skórę. Stworzony by uwydatniać naturalne piękno skóry, zatrzymać jej fakturę i kolor, oraz przywrócić jej świetlisty blask. Krem Platinum Rare reprezentuje najbardziej ekscytujące osiągnięcie w pielęgnacji skóry tej dekady. Absolutny szczyt nauki i luksusu! Korzyści: - Balansuje skórę by polepszyć nawilżenie, ochronę i podatność na składniki odżywcze - Nawilżania aktywowane klimatem poprawia giętkość, elastyczność i kolor skóy - Transformuje skórę by nadać jej ponadczasowy splendor Aplikacja: - Nakładaj rano i/lub wieczorem, na wcześniej umytą i stonizowaną skórę, przy użyciu aplikatora. Rozprowadź na twarzy i szyi, omijając okolice oczu. Może być stosowany na serum.

Uzupełnienie:
- Cellular Serum Platinum Rare niesamowicie wzmacnia efekt kremu Platinum Rare Cream, dzięki zwiększonej ilości składników antyoksydacyjnych i koloidalnej platyny
- Cellular Eye Cream najlepiej zadba o najdelikatniejszą skórę wokół oczu, pozbywając się linii wokół oczu, opuchnięć i zasinień.
Cellular Power Infusion pozwala pobudzić nasze komórki macierzyste do pracy i regeneracji. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych produktów kosmetycznych.


  • La Prairie Platinum Rare Cream 30 ml - 2 840 PLN
  • La Prairie Platinum Rare Cream 50 ml - 4 385 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...      LoadingAktualizowanie...