La Prairie Serum Platinum Rare

LA PRAIRIE Cellular Serum Platinum Rare
Serum - twarz, szyja, dekolt

Stworzenie La Prairie Serum Platinum Rare było zainspirowane platyną, czystym, rzadkim, wiecznym i jednym z najrzadszych metali na świecie. Platyna pozwala utrzymać skórze jej energetyczny balans by zachować naturalne i młodzieńcze piękno.

Balans Energetyczny i korzyści przeciwstarzeniowe pozwalają skórze odbudować swoją naturalną wodną barierę i wzmocnić nawilżenie jak również ochronę.
Dodatkowo serum wzbogaca skórę kompleksem rozjaśniającym, zagęszczającym i składnikami anty-oksydacyjnymi by skóra stała się jasna, napięta i wyglądająca dużo młodziej.

Korzyści płynące z używania La Prairie Serum Platinum Rare:
- Spowalnia przedwczesne starzenie przez utrzymywanie energetycznej równowagi skóry, dzięki której wzmacnia się nawilżenie skóry. Ochrania też mechanizm regeneracji DNA w skórze.
- Zagęszcza, wzmacnia skórę dając natychmiastowy młodzieńczy wygląd i odczucie wzmocnienia i zminimalizowania zmarszczek
- Rozjaśnia skórę wielopoziomowym kompleksem rozjaśniającym, który uderza w przyszłe plamy pigmentacyjne i poprawia przejrzystość skóry

Aplikacja:
Rano i/lub wieczorem, po umyciu i stonizowaniu skóry. Nałóż jedną dozę w zagłębienie dłoni i opuszkami palców rozprowadź po twarzy, szyi i dekolcie. Następnie nałóż produkt nawilżający.

Uzupełnienie:
- Platinum Rare Cream, pozwoli wyrównać energetyczny balans skóry, polepszy jej ochronę. Dzięki wyśmienitym właściwością koloidalnej platyny pozwoli uzyskać skórze młodzieńczą fakturę, kolor i elastyczność.
- Cellular Eye Cream najlepie zadba o najdelikatniejszą skórę wokół oczu, pozbywając się linii wokół oczu, opuchnięć i zasinień.
- Cellular Power Infusion pozwala pobudzić nasze komórki macierzyste do pracy i regeneracji. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych produktów kosmetycznych.

Pojemność: 30ml


  • La Prairie Serum Platinum Rare 30 ml - 2 840 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...      LoadingAktualizowanie...