AMOUAGE Beloved Man

AMOUAGE Beloved Man
Woda perfumowana

Dom Amouage stworzył dwa niezwykłe zapachy w limitowanej serii. Perfumy te dostępne są w najlepszych perfumeriach na świecie. W Stanach Zjednoczonych znajdują się w Bergdorf&Goodman, w Wielkiej Brytanii wyłącznie w prestiżowym Harrods’ie. Tym większa nasza duma i radość, że ten niepowtarzalny i unikatowy zapach trafił do Perfumerii Ambrozja.

Christopher Chong - dyrektor kreatywny marki Amouge- stworzył tą parę zapachów, jako pamięć, o ukochanej osobie. Natchnieniem stał się film z 1980 roku „Somewhere in Time” („Gdzieś w czasie”) gdzie w główne role wcielili się Jane Seymour oraz Christopher Reeve.

Beloved Man to zapach Ukochanego mężczyzny. To intensywny początek kardamonu, goździków oraz czarnego pieprzu, który w sercu nosi obraz swej Ukochanej ukazany w kwiatach jaśminu i irysa. Jego uczucie jest nieskazitelne i wieczne, wyrażone za pomocą ponadczasowych składników kadzidła, cedru i piżma.

Skład Amouge Beloved Man:
Nuty głowy: pomarańcza, grejpfrut, neroli, cyprys, żywica elemi, goździk (pączki), czarny pieprz, kardamon
Nuty serca: geranium burbońskie, jaśmin, kłącze irysa, kmin, kadzidło (olibanum), czystek (labdanum), gałka muszkatołowa, szafran
Nuty bazy: cedr atlaski, gwajakowiec, skóra, paczula, wetiwer, piżmo


  • AMOUAGE Beloved Man 100 ml EDP - 1 535 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...      LoadingAktualizowanie...