AMOUAGE Fate Man

AMOUAGE Fate Man
Woda perfumowana

Fate to nowy rozdział opowieści Amouage. Jest jednocześnie zakończeniem cyklu rozpoczętego wraz z Jubilation i kontynuowanego w Lyric, Epic, Memoir, Honour i Interlude. Tematem przewodnim Fate jest przyszłość. Jawi się ona tutaj z jednej strony jako niepewność, a z drugiej jako przeznaczenie i los, który jest nieunikniony. Jak mówi Christopher Chong - dyrektor kreatywny marki Amouage - „Filozofia przeznaczenia pozostaje niejasna. Chciałem uszanować potęgę tajemnicy i zakończyć opowieść bez podawania konkluzji. Zapachy Amouage zawsze rzucały wyzwanie konwencji – ostatnia opowieść naszego rozdziału nie nakreśla ostatecznego losu bohaterów, ale zostawia im wolność. Gdzieś oczekuje na nich przeznaczenie…”. Fate to wędrówka w nieznane, w to co przyniesie nieuchronność jutra. Jest intrygującą mocą tego, co ma nastąpić.

Aby wyrazić złożoność tego, co przyniesie los, klasyczny flakon Amouage stworzony został z przezroczystego szkła, przyozdobionego tęczową poświatą, przywołując zjawisko iryzacji. Jego zwieńczeniem jest złoty korek, na którym umieszczony jest kryształ Swarovskiego imitujący aurora borealis, czyli zorzę polarną.

Fate Man otwiera się nutami imbiru, kminu i absyntu skropionego soczystą mandarynką. W sercu dochodzimy do róży zatopionej w kadzidle. W bazie piżmo, bób tonka, lukrecja wraz z sandałowcem i cedrem nadają ton oczekiwania oraz niepokoju.

Skład Amouge Fate Man:
Nuty głowy - mandarynka, szafran, absynt, imbir, kmin
Nuty serca - kocanka włoska (nieśmiertelnik), róża, kadzidło (olibanum), lawenda, czystek (labdanum), balsam copahu
Nuty bazy - czystek (labdanum), cedr, lukrecja, bób tonka, sandałowiec, piżmo


 • AMOUAGE Fate Man 100 ml EDP - 1 225 PLN
 • AMOUAGE Fate Man 50 ml EDP - 1 015 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...


   • Jakie są opinie o AMOUAGE Fate Man?

   • [WPCR_INSERT]

   Tę stronę wyszukiwano przez:

    cena perfumy amouage, amouage perfume, perfumy amouage cena, Amouage Epic Woman, amouage perfumy cena, amouag sklep.
   LoadingAktualizowanie...