AMOUAGE Interlude Woman

AMOUAGE Interlude Woman
Woda perfumowana

Interlude jest jak przestrzeń pośrednia pomiędzy epizodami historii. Od Jubilation do Honour, każdy zapach to rozdział w wielkiej opowieści Amouage. Tym razem zawieszamy powieść w czasie, aby zaprezentować Interlude. Jesteśmy zainspirowani społecznym chaosem, otaczającym nas nieporządkiem i nadmiarem wrażeń. Amouage Interlude jest jedną chwilą w czasie. To przestrzeń, w której uczucia mają charakter introspektywny. Zaglądasz w głąb siebie, dzielisz się strachem, złością, frustracją i radością.

Amouage Interlude Woman jest kompozycją szyprową. W konstrukcji tego zapachu użyto jako głównych składników mirry i kadzidła, które odpowiadają za stan chaosu i nieporządku. Już samo otwarcie wzbudza niepokój poprzez połączenie słodyczy bergamotki i goryczy grejpfruta. W sercu, odkrywamy ten szczególny moment, który jest zarówno osobisty jak i święty. Róży, kadzidłu i drzewu sandałowemu towarzyszy niekonwencjonalne połączenie orzechów, kawy, kiwi, miodu i żywicy agarowej. W bazie, miękka ambra i nuty wanilii łagodzą nieporządek spowodowany przez nuty zwierzęce i skórzane.

Flakon Amouage Interlude został wykonany ze szkła kryształowego w niebieskim kolorze nocnego nieba. Korek jest pozłacany i ozdobiony szafirowym kryształem Swarovskiego. Zewnętrzne opakowanie lśni i wibruje kolorami, tworząc wrażenie abstrakcji i chaosu.

source url Skład Amouage Interlude Woman:
Nuty głowy: bergamotka, grapefruit, imbir, aksamitka
Nuty serca: kadzidło, róża (absolut), kwiat pomarańczy, kocanki piaskowe, jaśmin, opoponaks
Nuty bazy: wanilia, żywica benzoesowa, ambra, drzewo sandałowe, oud (żywica agarowa), mech dębowy (mąkla tarniowa), nuty skórzane, fasola tonka, piżmo, nuty zwierzęce

http://jeanninemarie-blog.com/minnesota-wedding-photography/mayowood-stone-barn-spring-wedding/ Rodzina zapachowa: szyprowa

Kreator: Karine Vinchon-Spehn, Christopher Chong


 • AMOUAGE Interlude Woman 100 ml - 1 185 PLN
 • AMOUAGE Interlude Woman 50 ml - 995 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...


  • Jakie są opinie o AMOUAGE Interlude Woman?

  • Średnia ocena

   Dodaj opinię


   Twoja recenzja
   * Wymagane pole

   AMOUAGE Interlude Woman SKU UPC Model

   Wspaniały zapach    Dawid

   Używam go od kilku tygodni i wcale mi się nie znudził. Podoba mi się o wiele bardziej niz "męskie" Amouage. Wzbudza zainteresowanie, pachnie zupełnie inaczej niż jakiekolwiek perfumy. Czy naprawdę uważacie, że to jest zapach dla kobiet? Ja myślę, że jest unisex ze wskazaniem na męski.


   Doskonały!    Marrigold

   Interlude to mój ulubiony zapach spośród wszystkich Amouage. Niezwykłe połączenie, typowego dla Amouage wytwornego kadzidła, i cytrusowych akordów. Bardziej nowoczesny od pozostałych Amouagów, ale jak dla mnie jest właśnie na te czasy! 5 na 5.


   Doskonały!    Marrigold

   Interlude to mój ulubiony zapach spośród wszystkich Amouage. Niezwykłe połączenie, typowego dla Amouage wytwornego kadzidła, i cytrusowych akordów. Bardziej nowoczesny od pozostałych Amouagów, ale jak dla mnie jest właśnie na te czasy! 5 na 5.


   Owoce i dym    Zazula

   Mój typ. Zapachniał dymem, podeskcytował owocami i oszołomił bogactwem składników. Początek bardzo wytrawny, ale potem zamienia się w nowoczesne kadzidło. Polecam!


   5.0 5.0 4 4 Używam go od kilku tygodni i wcale mi się nie znudził. Podoba mi się o wiele bardziej niz "męskie" Amouage. Wzbudza zainteresowanie, pachnie zupełnie inaczej niż jakiekolwie AMOUAGE Interlude Woman

  Tę stronę wyszukiwano przez:

   cena amouage interlude woman sklep.
  LoadingAktualizowanie...