Atelier Cologne Vetiver Fatal

ATELIER COLOGNE Vetiver Fatal
Cologne Absolue /15% koncentracji/

… Został natychmiast poinformowany, o kolejnej tajemniczej kradzieży drogocennego brylantu. W momencie gdy otworzył dossier, z jego ciemno niebieskich oczu można było wyczytać uśmiech. Rozpoznał jej podpis! Wyjął jeden ze swych paszportów, spalił akta i rozpoczął pościg. Tym razem mu nie umknie…

Vetiver Fatal, tajny agent, który uchwycił niebezpieczny pojedynek między światłem i tajemniczością, tak jak Serce Haitańskiego Wetiwera i Tunezyjskiego Absolutu Kwiatów Pomarańczy poddają się uwodzicielskim Liściom Fiołka, dymnemu Teksańskiemu Drzewu Cedrowemu i ciemnemu Oudowi.

Atelier Cologne Vetiver Fatal jest zamkniętą, soczystą kompozycją marki znanej ze swoich orzeźwiających cytrusów. Radosna bergamotka i cytryna wprowadzają suchy pieprz i ziemisty wetiwer otwierając zapach na skórze. Iskrzące nuty głowy spadają na poduszkę z jedwabistej śliwki i liści fiołka, podnosząc białą flagę białej pomarańczy, gdy tylko próbują się rozwinąć. Haitański wetiwer i gorzka pomarańcza grają wyrafinowaną nutę bazy, nadając zapachowi głębi. Dodając jedynie odrobinę drzewa cedrowego i otulającego oudu, powstaje przestrzeń, od której nie możemy się oderwać.

Skład Atelier Cologne Vetiver Fatal:
Nuty głowy: kalabryjska bergamotka, sycylijska cytryna, paragwajska gorzka pomarańcza,
Nuty serca: liście fiołka, czarna śliwka,
Nuty bazy: haitański wetiwer, teksańskie drzewo cedrowe, ciemny akord oudu.

Kreator:
Jerome Epinette (Robertet)


  • Atelier Cologne Vetiver Fatal 30 ml - 280 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...      LoadingAktualizowanie...