HISTOIRES DE PARFUMS Olympia

HISTOIRES DE PARFUMS OLYMPIA - MUSSIC HALL
Woda perfumowana

Olympia Music Hall - najnowsza ekscytująca odsłona Histoires de Parfums. Kreator perfum, Gérald Ghislain, opowiada niezwykłą historię, której słuchamy przez skórę. Tym razem pragnie wprowadzić nas w świat legendarnej paryskiej sali koncertowej Olympia.
Założona w 1888 roku przez twórcę Moulin Rouge Josepha Ollera, jest  - obok nowojorskiej Carnegie Hall - najbardziej znaną salą koncertową na świecie. W Olympii śpiewały kolejne pokolenia największych światowych gwiazd - Luciano Pavarotti, Charles Aznavour, Judy Garland, The Beatels i The Rolling Stones, Jimi Hendrix i Madonna. Oprócz największych postaci  muzyki popularnej i operowej w Olympii występowały najlepsze grupy baletowe i najwybitniejsi artyści cyrkowi. Wielkie zasługi dla Olympii poczynił jej powojenny dyrektor  Bruno Coquatrix. Za czasów jego urzędowania Édith Piaf od stycznia 1955 do października 1962 wystąpiła w Olympii z serią słynnych recitali.

Zapraszamy do zajęcia miejsca w pierwszym rzędzie i doświadczenia zmysłowego koncertu zapachów. Oddech staje się szybszy, źrenice rozszerzają się, tysiące serc bije w podobnym rytmie... Pierwsze akordy uderzają jak błyskawica, wyzwalając w widzach pasję i tworząc atmosferę, której nie sposób poczuć, nie będąc w tym miejscu  Tysiące głosów śpiewających chórem dla jednej magicznej chwili. To właśnie jest Olympia!
Jako pierwsze scenę przejmuje elektryzujące trio cytrusów. Z białej mgły wyłaniają się akordy ostrego czarnego pieprzu i szafranu nadające rytm kompozycji.
Linia basu hipnotyzuje riffami kadzidła i paczuli. Czujesz jak Twoje serce zaczyna bić mocniej?

Nuty zapachowe Histoires de Parfums Olympia: pomarańcza, bergamotka, cytryna, mandarynka, różowe jagody, czarny pieprz, szafran, roża, frezja, bez, peonia, paczula, olibanum, styrak, zamsz, wanilia, czekolada, lukrecja, białe piżmo.

 


 • HISTOIRES DE PARFUMS Olympia 120 ml - 670 PLN
 • HISTOIRES DE PARFUMS Olympia 14 ml - 150 PLN
 • HISTOIRES DE PARFUMS Olympia 60 ml - 410 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...


   • Jakie są opinie o HISTOIRES DE PARFUMS Olympia?

   • [WPCR_INSERT]

   LoadingAktualizowanie...