The Different Company Un Parfum de Sens & Bois

THE DIFFERENT COMPANY Un Parfum de Sens & Bois
Woda toaletowa

„Un Parfum de Sens & Bois” ma pewnego rodzaju czarno-biały smak, zapach pełen kontrastów, stworzony z cienia i blasku. Ostra, drzewna nuta, która przedziera się ścieżką wśród krzewów i lasów... Strumienie czystości i wdzięku, które wypłynęły z białego fiołka, wyczarowując obraz delikatnych kwiatów wplątanych w białą jedwabną suknię, pięknych oczu spoglądających na ciemność świata. Ostre nuty Sens & Bois pochodzące z czarnego pieprzu i elemi, łączą się z kwiatowym akordem tworząc sensualny przenikliwy zapach.
By stworzyć tą całkowicie ponętną mieszankę Celine Ellena wybrała specjalny rodzaj drzewa cedrowego, chińskie drzewo cedrowe znane ze swej długowieczności i siły. W VIIIw. p.n.e. król Asyrii, swój pałac w stolicy Niniwie, zbudował właśnie z drzewa cerdowego, symbolu wiecznej władzy.
Nuty kwiatowe The DIfferent Comoany Un Parfum de Sens & Bois pochodzą od białego fiołka, rzadkiego i olśniewającego kwiatu o pięknie pachnących płatkach. Czarny pieprz wspaniale miesza się z imbirem i elemi, ostatni często używany dla swoich delikatnych i świeżych nut w drzewnych zapachach. Ten oszałamiający, ciepły i ostry splot, podkreśla piękno i wdzięk białego fiołka przenika nasze zmysły dymnym, ciepłym i pikantnym zapachem. Musisz go mieć jeśli szukasz wykwintnego skarbu ukrytego w najbardziej wyjątkowym zapachowym lesie!

Składniki TDC Un Parfum de Sens & Bois: chińskie drzewo cedrowe, biały fiołek, czarny pieprz, elemi, imbir, patchouli, werbena, bergamota, kadzidło


 • The Different Company Un Parfum de... 50 ml - 378 PLN
 • The Different Company Un Parfum de... 90 ml - 598 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...


   • Jakie są opinie o The Different Company Un Parfum de Sens & Bois?

   • [WPCR_INSERT]

   LoadingAktualizowanie...