Perfumy Naomi Goodsir
0 Flares Filament.io 0 Flares ×

Jedna z najgorętszych premier 2012 roku. Jako pierwsi w Europie Wschodniej mamy zaszczyt przedstawić niezwykłe perfumy Naomi Goodsir!

Naomi Goodsir jest światowej sławy projektantką mody. Największe uznanie przyniósł jej talent do tworzenia oryginalnych nakryć głowy. Po ukończeniu studiów w elitarnej szkole mody w Sydney, ruszyła na podbój europejskich i amerykańskich wybiegów. Jej, jednocześnie oryginalne i tradycyjne, kreacje szybko przypadły go gustu największym mistrzom współczesnej mody. Popularność, jaką zdobyła, otworzyła jej drogę do współpracy z gwiazdami muzyki. Na przykład w marcu 2012 roku, Naomi Goodsir odpowiadała za projekty kapeluszy podczas pokazu domu mody rapera Kanye’go Westa.

Jakie są perfumy Naomi Goodsir?

Kamil Adamski i Naomi Goodsir

Kamil Adamski (w środku) z Naomi Goodsir i dyrektorem kreatywnym marki Renaud Coutadier

Naomi osiągnęła wyżyny jako modystka, ale od zawsze jej największą pasją były zapachy. W 2012 roku po wielu miesiącach przygotowań Naomi Goodsir spełnia swoje marzenia i dzieli się z nami swoimi niezwykłymi perfumami Bois d’Ascese i Cuir Velours. Oba łączą tradycję z nowoczesnością odwołując się do rzadko spotykanych (nawet wśród niszowych perfum) kadzidlano-tytoniowych związków.

Duch perfum Naomi Goodsir podąża za tradycjami wielkich, utytułowanych i niezależnych domów perfumeryjnych Za kompozycją każdego z eliksirów stoi pełen pasji, bez reszty oddany zapachowi kreator, którego celem jest zamknięcie we flakonie konkretnych emocji. Wizja projektanta i inspirujący styl tych nietypowych kompozycji wyraża także wszechświat Naomi.

Zrodziły się w nim eleganckie, ponadczasowe, bogate i bardzo osobiste perfumy. Ramę każdego z zapachów stanowią szlachetne surowce. Dzięki temu każdy z flakonów jest żywą pamiątką po wybitnym artyście, którego muza pochodzi z ery, gdy używanie perfum było wyrazem miłego gestu i szarmanckiej uprzejmości.

Zarówno kształt, jak zawartośc perfum Naomi Goodsir stworzony został z artystyczną precyzją. Czarne papierowe pudełko, butelka w stylu vintage, bakelitowa nakrętka i czarne stojące etui z małym ręcznym przeszyciem, które działa jak uszczelnienie.

Naomi Goodsir Parfums są tworzone i pakowane ręcznie, na Lazurowym Wybrzeżu niedaleko Grasse (światowej stolicy perfumiarstwa), gdzie Naomi pracuje i mieszka.

Bois d’Ascese

Perfumy Bois d'Ascese

Naomi Goodsir Bois d’Ascese

Punktem wyjścia w tym zapachu są bogobojne, kadzidlane nuty, które przywołują na myśl magię, ale i surowość religijnych rytuałów. Kadzidło symbolizuje tu wytrwałe dążenie do wiecznego życia i zdolność do poświęceń na rzecz długoterminowych celów. Święty spokój niespodziewanie zakłócają diabelskie nuty whisky, tytoniu i cynamonu, przypominające o zyskach z radowania się trwającą chwilą. Czy wygrają anielskie nuty, czy szatańskie używki? Przeczytaj więcej o Noami Goodsir Bois d’Ascese.

Cuir Velour Eau de Parfums

Perfumy Cuir Velours

Naomi Goodsir Cuir Velours

Zapach niezwykły. Welur, który kojarzy nam się zwykle z niemodnym szykiem, tutaj pachnie zaskakująco nowocześnie. Naomi Goodsir przedstawia aromaty, które zapamiętała ze spędzonej w Australii młodości. Między wierszami, wyczuć tutaj woń nastoletnich wspomnień (zapach świeżo skoszonego siana), ekscytacji (tytoń, rum), czy pragnienia wiecznej młodości, które w Cuir Velour zachowane zostało pod postacią kwiatu nieśmiertelnika. Zapach dla dorosłych, który przywraca nastoletnie marzenia. Przeczytaj więcej o Noami Goodsir Cuir Velour.

Naszym zdaniem

Perfumy Naomi Goodsir

Perfumy Naomi Goodsir

Bois d’Ascese rozpoczyna się ciemną nutą mgły i kadzidła. Powoli stygnie. Staje się jaśniejszy. Nadchodzi. Roztacza przed nami urok nowoczesnej esencji którą trudno nam porównać z innym zapachem. Z kolei Cuir Velour zaskakuje ciepłymi nutami przechodzącymi w niesamowitą nowoczesność. Początkowy akord silnego jedwabiu rozbija się po chwili w niesamowicie głęboki zapach delikatnej skóry. Niezwykłe przeżycie.

Podczas tegorocznej edycji targów perfum we Florencji perfumy Naomi Goodsir zdecydowanie wyróżniały się wśród nowości. Jesteśmy dumni, że Ambrozja jest kolejną (po zaledwie kilku punktach w USA, Australii, Francji, Włoszech i Szwecji!) perfumerią, która prezentuje perfumy Naomi.  Te niezwykłe zapachy odkrywają przed nami zupełnie nowe oblicze perfumiarstwa, jesteśmy dumni, że możemy podzielić się nimi z Państwem.