Brooke'owie i Adamscy
0 Flares Filament.io 0 Flares ×

Już w najbliższy czwartek gościem Ambrozji będzie właściciel i strażnik legendy marki Grossmith (więcej).  Ta, jedna z najstarszych angielskich firm perfumiarskich,  cieszy się sławą dzięki produkcji perfum dla członków brytyjskiej (i nie tylko) rodziny królewskiej. Zapachy Grossmith uświetniają największe wydarzenia angielskiego dworu, włączając diamentowe jubileusze i śluby (ostatnio Kate Middleton i księcia Williama).

Simon Brooke jest twórcą odrodzonej marki Grossmith i praprawnukiem Johna Lipscomba Grossmitha – największego kreatora marki.

 

Najważniejszym wydarzeniem ostatnich miesięcy było przygotowanie zapachu królowej dla Elżbiety na obchody diamentowego jubileusz panowania. Perfumy Grossmith Diamond Jubilee Bouquet momentalnie stały się jednymi z najbardziej  luksusowych zapachów świata. Jesteśmy dumni z tego, że od kilku dni można go kupić także w Ambrozji.

Ale jest coś jeszcze. Simon przywiezie ze sobą szczególne wydanie tego eliksiru. Właśnie to, które otrzymała Królowa. Ekskluzywny flakon zakończony, zgodnie z dziewiętnastowiecznym zwyczajem marki, baccaratem – jednym z najdroższych kryształów świata. Perfumy w tym drogocennym flakonie dostępne są jedynie w trzech perfumeriach  świata (w dwóch najstarszych perfumeriach Londynu i jednej w Kuwejcie). W czwartek będą także w Ambrozji.

Flakony Grossmith Baccarat

Perfumy Grossmith
Historia marki

 Na pierwszym zdjęciu od prawej: Simon Brooke, Aurelia Burzan-Adamska (Perfumeria Ambrozja), Amanda Brooke – żona Simona i Kamil Adamski (Perfumeria Ambrozja). Spotkanie we Florencji.