Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Alba1913 to nowa niszowa marka na wskroś naturalnych, wegańskich kosmetyków przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientów, a produkowana w Polsce. Bardzo cieszy nas miłe dla środowiska podejście marki, a odwołania do historii założyciela przedwojennej Alby, Mieczysława Rychlickiego który był miłośnikiem i propagatorem medycyny naturalnej opartej na naturalnych olejkach eterycznych i ekstraktach roślinnych, podkreśla jej wyjątkowość.

Mieczysław Rychlicki zainspirował się osiągnięciami medycyny chińskiej i doświadczeniami klasztornymi związanymi z wykorzystaniem ziół. W latach 30. XX wieku w Albie produkowano m.in. Argol (Prawdziwa Esencja Karmelitańska), Hien Fong oraz podstawowe produkty kosmetyczne pod kilkoma znakami towarowymi (Czibi, Mata Hari, Neja). Tradycyjne zachowane do dziś receptury Mieczysława Rychlickiego są podstawą marki Alba1913. Wyjątkową terapeutyczną moc roślin potwierdziły liczne badania kliniczne opisane w naukowych publikacjach. Z dobroczynnego działania olejków eterycznych korzysta współczesne ziołolecznictwo.

Wielostronne właściwości olejków eterycznych mogą wpływać na wszechstronne zastosowanie i działanie ich mieszanek. W Albie1913 dobierane są olejki eteryczne i naturalne ekstrakty zgodnie ze sztuką kompozycji przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Firma nie koncentruje się tylko na zapachu kosmetyku, ale na długotrwałym działaniu wynikającym również z odpowiednio dobranej bazy – nośnika dla ekstraktów. Alba1913 to linia produktów nieprzypadkowych. Od samego początku nie ma tu pozycji wykreowanej na skutek chwilowego trendu czy potrzeby wypełnienia sklepowej półki.

Celem no.1 Galenicznego kremu do rąk do codziennego użytku jest zapewnienie zdrowia i piękna dłoniom. Antybakteryjny olejek słodkiej pomarańczy i łagodzący podrażnienia ekstrakt z nagietka połączyłączony z naturalnym masłem i olejami. Gwarantuje to z jednej strony gładką i miękką skórę, a z drugiej również ochronę i regenerację dłoni, ale też paznokci. Wszystkie produkty Alby należy stosować z odpowiednią świadomością zakresu swoich potrzeb oraz czasu potrzebnego na ich zaspokojenie. Otwartość na mądrość doświadczenia oraz wiarę w siłę natury to elementy niezbędne do zrozumienia naszej filozofii „Zdrowie jest piękne”.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.