House of Sillage oddaje hołd sztuce, tradycji i niezrównanej, jakości wykonania klasycznej szkoły perfumiarstwa wykraczając ponad nowoczesne konwencje. Łączy unikalne składniki, skrojone dzięki doświadczeniu i dbałości o szczegóły, w niezwykły aromat, który wydobywa kobiecą wrażliwość, jednocześnie łącząc w mistyczny sposób, z każdym noszącym go człowiekiem.

Limitowane edycje są esencją luksusu i wyrafinowania. Każdy spektakularny perfum łączy wysokowykwalifikowanych, w ponadczasowej sztuce, artystów i ich techniczne mistrzostwo, jako doskonałe ukoronowanie nowoczesnej kobiety.

Nicole Mather założycielka tak mówi o swojej wizji: „Dorastałam w docenianiu niezwykłości zapachu i tego jak przenosi on nas w zupełnie inne miejsce i czas. Pamiętając o tym, stworzyłam linię luksusowych i wyszukanych perfum. Zbierałam wiedzę od ludzi, którzy poświęcili swoje życie temu rodzajowi piękna i kolekcjonowali rzadkie komponenty z egzotycznych miejsc. Perfumy to synteza sztuki, rzemieślnictwa, tradycji i innowacji. W House of Sillage, oddaliśmy nasze serca sztuce perfumiarstwa. Nasze kreacje, zapachy i opakowania, oferują ponadczasową elegancję. Zaprojektowane są specjalnie dla najbardziej wymagających klientów.”

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.