AMOUAGE Memoir – Krem do Ciała

445,00 

Wyczyść

AMOUAGE Memoir

body cream

 

Memoir to ostatni rozdział opowieści Amouage kontynuujący historię Jubilation, Lyric i Epic. W Jubilation kobieta została zamieniona w nimfę. W Lyric poznajemy przeszłość nimfy, która jako śmiertelniczka będąc operową diwą, zaprzedała swoją duszę. W zamian uzyskała nieśmiertelność. W Epic widzieliśmy jak stała się legendą jedwabnego szlaku, odnajdując zagubioną arię opery „Turandot” Giacomo Pucciniego. W następnym rozdziale zatytułowanym „Wspomnienie” (MEMOIR) niespodziewanie ujawnia się tożsamość mężczyzny spotkanego w Jubilation.

Jest on wędrowcem (flaneur) zainspirowanym zbiorem wierszy „Kwiaty zła” Baudelaire’a. Egzystencjalistą, który szuka zaświatów ciemności i spotyka tam swoje alter ego – Czarnego Łabędzia. Czarny Łabędź w opowiadaniu reprezentuje płeć piękną. Ona jest nim, a on jest nią. Stanowią jedno bez żadnego logicznego wytłumaczenia. Cokolwiek im się stanie wynika z ich dystansu wobec świata, w którym egzystują i defragmentacji ich poglądów.

Czarny Łabędź jest w historii drugim duchem, sobowtórem. Wędrują jako jedno, ponieważ nawzajem są częścią swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Nawzajem odczuwają swój smutek i ból. Piękno dla piękna jest ulotne. Udręka, odrzucenie, ciemność, niepokój, pozbawienie emocji są pięknem i częścią prawdy. W symbolu Czarnego Łabędzia dostrzegamy piękno mężczyzny i kobiety jako jedności – odseparowanych i ponownie zjednoczonych wspomnieniami, które dzielą. Nie jest to jest historia o miłości.

Damski Memoir to ekskluzywne perfumy, rozpoczynające się pikantną inwazją absyntu, dzięki któremu rozbrzmiewa magiczna aura czarnego łabędzia. Następnie dekonstrukcyjna nuta tuberozy i ponowne zjednoczenie w białych kwiatach lisylang i kwiatach pomarańczy.

Krem do ciała Memoir przywraca skórze nawilżenie i naturalny blask pozostawiając na niej delikatną,  ochronną powłokę i zapach, który towarzyszy nam przez cały dzień.

Pojemność

200 ml

Marka

Amouage

  • Sortuj

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.