AMOUAGE Opus VII

1 545,00 

Wyczyść

AMOUAGE Opus VII

Woda perfumowana

Dom perfumeryjny Amouage ma zaszczyt ogłosić wprowadzenie nowego Opusa VII z kolekcji bibliotecznej. Najnowsza kreacja kolekcji jest zielonym, drzewnym i skórzanym zapachem rozwijającym się w harmonijnym zestawieniu z brawurową intensywnością.

Opracowany przez dyrektora kreatywnego domu Amouage, Christophera Chonga, siódmy zapach został zainspirowany wspomnieniami i fragmentami które każdy z nas nabywa podczas podróży; fragmenty które razem reprezentują tom wspomnień. Nazwa kolekcji pochodzi z wrażenia o ukrytym skarbie w bibliotece; wrażenia które rozpala nasze pragnienie odkrywania i uczenia.

Całościowo, The Library Collection jest poetyckim hołdem dla sztuki życia. Każdy zapach otrzymał swój własny kod, numer tomu (Opusa), odzwierciedlający jego status w ukończonej pracy i miejsca w większej kolekcji. Siódmy zapach wykracza poza kategoryzację, przekracza płeć i pozwala noszącemu stworzyć swoją własną unikalną narrację. Opusy są ponadczasową klasyką, zrodzoną ze starej sztuki haute parfumerie.

Skład Amouage Opus VII:

Nuty głowy: Galbanum, różowy pieprz, kardamon, bób tonka, kozieradka

Nuty serca: dym drzewa agarowego, paczula, ambrox, skóra, ambra

Nuty bazy: korzeń costus, muscone, drzewo sandałowe, olibanum, cyperus scariosus.

Pojemność: 100ml

Pojemność

100 ml EDP

Marka

Amouage

SKU: 9286ea0b27b8 Kategorie: , , ,
  • Sortuj

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.