AMOUAGE Epic krem do ciała

396,00 

Amouage Epic krem do ciała przez swoje magiczne właściwości stał się jednym z najważniejszych produktów do pielęgnacji z całej kolekcji AMOUAGE. Jego skład wzbogacony o algi, masło shea i masło kakaowca zapewnia naszej skórze miękkość i delikatność, które są synonimami luksusu.

-20% OSTATNIA SZTUKA z uszkodzoną folią!

  

AMOUAGE Epic
krem do ciała

Amouage Epic to najnowszy rozdział opowieści Amouage, który poprzedzały zapachy Jubilation i Lyric. W Jubilation kobieta została zamieniona w nimfę. W Lyric poznajemy przeszłość nimfy, kiedy jeszcze jako śmiertelniczka chodziła po ziemi, jako operowa diwa zaprzedaje swoją duszę w zamian za nieśmiertelność. Opowieść o Epic rozpoczyna się na pustyni gdzie nimfa szuka legendarnej arii z niedokończonej opery „Turandot” Giacomo Pucciniego, która po jego śmierci została dokończona przez innego kompozytora.

Krem do ciała Epic przez swoje magiczne właściwości stał się jednym z najważniejszych produktów do pielęgnacji z całej kolekcji AMOUAGE. Jego skład wzbogacony o algi, masło shea i masło kakaowca zapewnia naszej skórze miękkość i delikatność, które są synonimami luksusu.

Skład AMOUAGE Epic Krem do Ciała:
algi, aloes, masło shea, masło kakaowca

POJEMNOŚĆ:
200ml

Pojemność

200 ml

Marka

Amouage

SKU: c8686f9bdb60 Kategorie: , Tagi: , , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.