BOND NO 9. Central Park

486,00 

Wyczyść

BOND NO 9. Central Park EDP

woda perfumowana

Tętniące życiem ulice, szelest pieniędzy, wielkie  kariery, nagłe upadki. W sercu  tego wszystkiego, na samym środku wyspy Manhattan, znajduje się otoczony milionem legend prostokąt zieleni.

“Przyroda na pierwszym miejscu, na drugim i na trzecim…. tuż po niej architektura” zauważył współprojektant Central Parku Calvin Vaux w 1865, kiedy powstało jego dzieło. Kiedy nowojorczycy potrzebują sobie przypomnieć, jaka jest pora roku, kiedy chcą pozbyć się stresu i posiedzieć na trawniku, kiedy zamierzają pojeździć na deskorolce, udają się do Central Parku. Jest tam wszystko: kręte łąki, rozległe promenady, wijące się ścieżki, jeziora, świerki i jodły… , a także całe łoża tulipanów. Central Park to pierwszy zapach na świecie upamiętniający zieloną oazę Nowego Jorku. Wykorzystano w nim esencje pozyskane z przyrody, aby stworzyć dzieło sztuki opiewające piękno natury.

Perfumy Central Parku

Zapach przywołuje moment wejścia do bujnego zmysłowego krajobrazu i spacer po parku. Co Cię otacza, kiedy przekraczasz bramę Parku? Nuty świeżej bazylii i werbeny, liście mandarynki, bergamotki i kwiat cytryny. Następnie pojawiają się ekscytujące nuty serca: róża bułgarska, konwalia, wodny jaśmin. Stopniowo przechodzą w głębokie nuty drzewne: niebieski cedr, drzewo balsamiczne, kaszmirowe piżmo i paczula.

Tak jak sam Park, woda perfumowana Central Park jest przeznaczona dla wszystkich – mężczyzn i kobiet.

BOND NO. 9 CENTRAL PARK – dla kobiet i mężczyzn

Nuty głowy: WERBENA, BAZYLIA

Nuty serca: WODNY JAŚMIN, KONWALIA

Nuty bazy: niebieski CEDR, kaszmirowe PIŻMO, PACZULA

Pojemność

50 ml

Marka

Bond no. 9

SKU: c03c64afeb1f Kategorie: , , , Tagi: , ,
  • Sortuj

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.