BOND NO. 9 Chelsea Flowers

486,00 720,00 

BOND NO. 9 Chelsea Flowers

Woda perfumowana

Przez lata była to enklawa dla nowojorskiej klasy średniej. Dzisiaj Chelsea przechodzi ogromne zmiany. Nie jest to mała dzielnica, ale mini-miasto, którego każdy sektor ma własny rytm. W jego centrum rozłożysty Hotel Chelsea, gdzie przebywali Władimir Nabokow, Robert Mapplethorpe i Sid Vicious. Inne znane obiekty to Joyce Theatre, Empire Diner, Jensen Lewis, eleganckie centrum meblowe, zbudowane w latach trzydziestych XX w apartamenty London Terrace. Obecnie byłe centrum przemysłowe w zachodniej stronie Chelsea zmienia się w dzielnicę galerii z własnym targowiskiem Chelsea Market, oferującym świeżą żywność i kwiaty oraz ośrodkami mody jak Alexander McQueen, czy Stella McCartney.

Osobowość: Tak jak dzielnica, osoba Bond no 9. Chelsea jest energetycznym kameleonem mieszającym style. Uwielbia ciemne strony starych uliczek, urok galerii i dynamikę nowej Sixth Avenue. Nigdy nie wychodzi z targowiska bez wielkiego bukietu kwiatów.

Perfumy Bond no 9.  Chelsea Flowers pachną jak bukiet peonii, tulipanów, hiacyntów, magnolii i róży. Uderzają świeżością. Wszak dopiero opuściły targowisko Chelsea Market i podążają śladami niezwykłych galerii, pozostawiając po sobie zapach, nie tylko zuchwałych kwiatów, ale także piżma, drzewa sandałowego, wetiweru, i mchu drzewnego.

Bond no. 9 CHELSEA FLOWERS – damski

Nuty głowy: biała PEONIA, MIMOZA, francuski TULIPAN

Nuty serca: biały HIACYNT, MAGNOLIA, RÓŻA

Nuty bazy: PIŻMO, drzewo SANDAŁOWE, WETIWER, MECH DRZEWNY

Pojemność

100 ml, 50 ml

Marka

Bond no. 9

SKU: 837cf09d885f Kategorie: , Tagi: , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.