BOND NO. 9 Madison Soiree

486,00 720,00 

BOND NO. 9 Madison Soiree

woda perfumowana

Miejsce Ulokowana pomiędzy Fifth Avenue a Park Avenue, najbardziej okazała ulica mieszkalna w Ameryce, Madison Avenue od późnych lat 50-tych do lat 90-tych jest postrzegana jako arteria handlowa dla najbardziej eleganckiej klienteli świata. Wspaniałe muzea, wielkie galerie sztuki, najwięksi projektanci i fryzjerzy posiadają swoje adresy przy tej właśnie ulicy. W ciągu dnia jest wypełniona mieszkańcami i turystami, którzy czasem przemieszczają się szybciej niż taxi, autobusy i limuzyny. Nocą Madison Avenue uspokaja się. Życie zwalnia swój bieg. Mieszkańcy wyłaniają się ze swoich rezydencji i udają się na przyjęcia, ubrani w stroje Narciso Rodrigueza. Mają na sobie mnóstwo biżuterii. Powietrze jest przepełnione elegancją.

Osobowość Nawet jeśli ona nie mieszka w tej dzielnicy, dociera tam na zakupy lub spacer. Może nie żyć w przepychu, ale z pewnością jest bardzo kobieca, wytworna i szczera.

Zapach Madison Soirée stanowi bukiet najbogatszych kwiatów świata: kwitnący nocą jaśmin, gardenia, wiciokrzew. Oszałamiający efekt ich połączenia przedłuża mech dębowy.

BOND NO. 9 MADISON SOIREE – damski

Nuty głowy: błyszczące ALDEHYDY

Nuty serca: JAŚMIN, GARDENIA, WICIOKRZEW

Nuty bazy: MECH DĘBOWY, NUTY PUDROWE

Pojemność

100 ml, 50 ml

Marka

Bond no. 9

SKU: d9e8a3809cb9 Kategorie: ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.