BOND NO. 9 New York Fling

486,00 

BOND NO. 9 New York Fling EDP

woda perfumowana

Miejsce Kiedy leci się nad Manhattanem widać jaką jest przepełnioną i przyciągającą wyspą, otoczoną połyskującymi szlakami wodnymi i mostami, które lśnią jak sznury diamentów. Jeśli którekolwiek miasto jest zachwycająco rozświetlone, to z pewnością jest nim Nowy Jork. Jeśli którekolwiek miasto wie jak świętować to także musi nim być Nowy Jork. A gdy celebruje się ważne wydarzenie czy dobrą passę towarzyszem musi być szampan. Gdzie nowojorczycy piją szampana? W całym mieście, ale szczególnie w Bubble Lounge, Oak Room, Le Cirque 2000, Aureole, Le Bernadin, Jean Georges, Asia de Cuba i Rainbow Room. Jak najlepiej smakuje? Z foie gras i truskawkami.

Osobowość Jest dynamiczna i lśniąca, energicznie przemieszcza się po nowojorskich ulicach. To uduchowiona, otwarta osoba, łatwo przyjmująca nowe idee i wyzwania. Kiedy mówi, to jakby śpiewała sopranem. Kiedy słucha koncentruje sie na rozmówcy zafascynowanym wzrokiem. Życie jest dla niej jak kieliszek szmpana.

Zapach Jeśli kieliszek Dom Perignon mógłby być zmieniony w zapach to byłby nim New York Fling. Jest on wiwatem dla Nowego Jorku. Już jego lekki powiew przyśpiesza bicie serca. Jest jak wielokaratowy diament, tak duży jak Ritz. Rozpoczyna się świeżymi, soczystymi klementynką i bergamotką, wzmocnionymi imbirem i kardamonem. Wkrótce przechodzi w bukiet ślniących kwiatów: peonii, konwalii i frezji ze szczyptą bazylii, drzewa cedrowego, ambry i piżma.

NEW YORK FLING – damski

Nuty głowy: BERGAMOTKA, KLEMENTYNKA, KARDAMON

Nuty serca: PEONIA, BAZYLIA, FREZJA, KONWALIA

Nuty bazy: AMBRA, PIŻMO, DRZEWO SANDAŁOWE, DRZEWO CEDROWE, ABSOLUT Z JAŚMINU

Pojemność

50 ml

Marka

Bond no. 9

SKU: e3075ff63a77 Kategorie: ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.