J.F. Schwarzlose Berlin Fougair

20,00 1 015,00 

FOUGAIR – dla miejskich wolnych dusz.

Wolność:
Akord Paprociowy & Bergamotka & Różowy Pieprz
Tożsamość:
Bukszpan & Artemizja & Cyprys szczepiony
Seksapel:
Serce Paczuli & Balsam Jodły & Ambra

J.F. Schwarzlose Berlin Fougair

Woda perfumowana

FOUGAIR wznosi swoją zieloną pięść w rewolucyjnym powitaniu i zabiera nas w otwarte przestrzenie, w których nic nie jest jednoznaczne. Wszystko może może się stać. Tożsamość staje się płynna i zaczyna się plac zabaw interpretacji, stworzony dla pewnych siebie. Z żywiczną, świeżą eksplozją paproci, FOUGAIR z kierunkiem visionAIR i neutralną płciowo kompozycją ma nadany kontur dzięki wyrafinowanej esencji miejskiej dżungli i czystymi akordami różowego pieprzu. W jej głębi zmysłowo pulsuje menage à trois z paczuli, jodły i Lorenox.

Dzięki FOUGAIR J.F. Schwarzlose Berlin po raz kolejny wyznacza trendy. Perfumiarka domu Véronique Nyberg skomponowała dziewiąte perfumy poza klasyczną klasyfikacją gatunkową. Zainspirowany zapachem fougère z 1950 roku, jego awangardowa formuła z akcentami naturalności i lekkości odświeża zmysły. FOUGAIR jest przejrzysty jak jasny poranek, a jednocześnie otula kokonem trwałej elegancji. FOUGAIR – dla miejskich wolnych dusz.

Od reinkarnacji w 2012 roku jako J.F. Schwarzlose Berlin, producent perfum jest synonimem zapachów, które łączą ducha czasu i ponadczasowość, jako hołd dla swoich korzeni. FOUGAIR jest inspirowany duchem czasu, kompozycją i naturalną zmianą. Tak więc, w okresie zakładania domu perfumeryjnego Schwarzlose & Söhne przez berlińskiego producenta fortepianów Joachima Friedricha Schwarzlose, zaczynała się już era perfum, które jedynie imitowały kompozycje kwiatowe. Niedługo potem w Europie nastąpiła rewolucja zapachowa: perfumiarze mogli teraz komponować akordy zapachowe w wyszukane bukiety zapachowe, ekstrahując substancje roślinne. Rozpoczęła się historia nowoczesnych perfum, a jedną z pierwszych, która się pojawiła, była kreacja fougere.

Wolność:
Akord Paprociowy & Bergamotka & Różowy Pieprz
Tożsamość:
Bukszpan & Artemizja & Cyprys szczepiony
Seksapel:
Serce Paczuli & Balsam Jodły & Ambra

Pojemność

10 ml EDP, 100 ml EDP, 50 ml EDP, Próbka 1 ml

SKU: Brak danych Kategorie: , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.