KEIKO MECHERI Johana

585,00 

Wyczyść

KEIKO MECHERI Johana

Woda perfumowana

Cenne drewniane maowidło. Arcydzieło wykonane w stylu Rimpa – szczytowym osiągnięciu okresu Edo (1603-1868), kiedy rządy w Japonii sprawowali szoguni z rodu Tokugawa. Dzieło przedstawia jesienny pejzarz – delikatne chryzantemy uginające się ku wartkiemu strumykowi. To zaproszenie do zaskoczenia, wysublimowanej ekspresji ascetycznej japońskiej elegancji. Urok Keiko Mecheri Johana zamyka się w purpurze – kolorze najwybitniejszych pisarzy i artystów ery Edo.

Johanna to zapach przenoszący nas do pięknego świata dawnej Japonii. Perfumy otwierają się pudorwym bukietem japońskich chryzantem zroszonych zielenią galbanum. Stopniowo otwiera się przed nami drogocenne kobiece kwiatowe serce – opływamy w róży, glicynii i irysie, który kontrastuje tu ze szczyptą słodko-gorzkiej nuty kakao. Kompozycja zamyka się wykwintna bazą utkaną z paczuli, kadzidła, wanilii i drzewa sandałowego.

Keiko Mecheri Johana jest inspirowana wzorem drogocennych japońskich paneli ściennych z epoki Edo.

Keiko Mecheri Johana jest inspirowana wzorem drogocennych japońskich paneli ściennych z epoki Edo.

Skład Keiko Mecheri Johana: japońska chryzantema, galbanum, róża, glicynia (wisteria), kakao, wanilia, drzewo sandałowe, kadzidło.

Kreator: Keiko Mecheri

Pojemność: 75 ml

Pojemność

75 ml EDP

Marka

Keiko Mecheri

SKU: e2361c6b2b91 Kategoria: Tagi: , ,
  • Sortuj

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.