LUBIN Itasca

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

LUBIN Itasca

Woda perfumowana

Itasca to zapach północnoamerykańskiego lasu. Rzeka Missisipi czerpie swój początek w legendarnym jeziorze Itasca w samym sercu Minnesoty. Itasca wg Lubin jest wspomnieniem lasów pokrywających amerykański pejzaż  który pewnego dnia zasiedliły plemiona Mohikanów i Irokezów, a dużo później europejscy pionierzy przemierzający zakamarki niezwykłego kontynentu.

Lubin Itasca sięga do serca Ameryki. Oś zapachu wyznaczają akordy czerwonej sosny z Minnesoty podane pośród ambrowo-kadzidlanej mgły, o której wyrazistość dba wetiwer z wyspy Jawa i teksański cedr.

Po początkowej świeżości pochodzącej z jagód jałowca, harmonia przypraw rozwija się, a nuty drzewne otrzymują nowe oblicze dzięki goździkom i gałce muszkatołowej.

Itasca otwiera się wraz z cytrusami, których świeżość dodatkowo wzmacniają nuty jałowca. Następnie do głosu dochodzi harmonijna kombinacja orientalnych drzew, wetiwera i czerwonej sosny. Zapach przypomina amerykański las otaczający jezioro Itasca z początków kolonizacji. Na przeciwko siebie wielowiekowa tradycja strzeżona przez rdzennych Amerkanów i Nieznane niesione przez europejskich kolonizatorów. Spór, którego świadkiem jest legendarny pachnący las.

Skład Lubin Itasca:

Nuty głowy: neroli, tangerynka, grejpfrut, jałowiec.

Nuty serca: goździki, geranium, nasiona tonka, szałwia, gałka muszkatołowa.

Nuty bazy: czerwona sosna znad Jeziora Itasca, mirra z Etiopii, ambra, kanadyjski olejek jodłowy, wetiwer z Jawy, cedr z Teksasu,

Rodzina zapachowa: orientalno-drzewna

Kreator: Lucien Ferraro

Pojemność: 75ml 

Marka

Lubin

SKU: de15ae4a5a81 Kategorie: , Tagi: , ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.