The Different Company Bergamote

415,00 655,00 

THE DIFFERENT COMPANY Bergamote

Woda Toaletowa

W swej ostatniej kompozycji dla The Different Company, Jean Claude Ellena raz jeszcze skupił się na podstawowej esencji, aby w pełni oddać jej wspaniałość. Bergamotka to przyjemność, która trwa: na bazie od surowca, którego aromat zwykle kojarzy się z lekkimi wodami toaletowymi, Jean Claude Ellena chciał zbudować piękny i ponadczasowy zapach, dlatego dołączył do niej Imbir, który nadaje Bergamote korzenny, nieco słodki wydźwięk.

W The Different Company Bergamote kwiat pomarańczy ma za zadanie delikatnie przełamać hesperydowy charakter kompozycji, w której Zielone Liście dodają świeżości, a rabarbar i piżmo utrwalają cały efekt.

Esencję bergamotki otrzymano w wyniku ekstrakcji skórki owocu na zimno. Bergamotka to boski owoc, który uosabia najwyższą elegancję lekkiego i ponadczasowo uniwersalnego zapachu. Wraz z powstaniem Bergamote The Different Company udowodniło, że olfaktywna kompozycja z bardzo klasycznym tematem głównym może być nowoczesna i oryginalna, o ile przy jej komponowaniu nie brak wirtuozerii..

Dominujące w The DIfferent Company Bergamote: ponad 70% najczystszej esencji bergamotki.

Składniki: bergamotka, imbir, kwiat pomarańczy, zielone liście, kłącze rabarbaru, piżmo.

Pojemność

50 ml, 90 ml

Marka

The Different Company

SKU: e37445788e5c Kategorie: , , , Tagi: ,
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.