The Different Company de Bachmakov

558,00 

Wyczyść

THE DIFFERENT COMPANY de Bachmakov

Woda perfumowana

Znany projektant Thierry de Baschmakoff połączył siły ze współzałożycielem The Different Company (Jean-Claude Elleną), by skomponować zapach, który będzie nosił imię tego niezwykłego kreatora. Perfumy, których premiera odbyła się w czasie “Roku Rosji we Francji”,  mają być hołdem dla rosyjskiej krwi płynącej w jego żyłach.

De Bachmakov to nie dosłowne przywołanie Rosji, ale poetyckie wyrażenie magicznej chwili, kiedy śnieg zaczyna się topić na stepach i zima ustępuje wiośnie. To uchwycenie momentu, gdy pierwsze promienie słońca dotykają lasów syberyjskich, ogarniętych przez wiatry z Azji.

Zapach jest tak jasny i orzeźwiający, jak kieliszek wódki z lodem. Jest pieprzny, ale też aromatyczny dzięki bergamotce oraz liściom Shiso. Słodycz oddana jest przez posypkę z gałki muszkatołowej. Frezja oraz białe kwiaty urzekają, oddając tajemnicze bogactwo jaśminu. W trakcie ewolucji tego zapachu jego przeźroczystość spektakularnie ustępuje  mieszance nut drzew i piżma.

De Bachmakov jest jak zimny świeży sok z pierwszych wiosennych kwiatów. Jest ziołowym napojem warzonym w pobliżu koła podbiegunowego.

Rodzina zapachowa: drzewna aromatyczna

Skład The Different Company de Bachmakov:

Drzewo Cedrowe, bergamotka, liście shiso, gałka muszkatołowa, liście kolendry, frezja, akord z miękkiej kredy

Kreator: Celine Ellena

Data powstania: 2010

Pojemność: 90ml

Pojemność

90 ml

Marka

The Different Company

  • Sortuj

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.