CREED Aventus

CREED Aventus
Woda perfumowana

Creed Aventus symbolizuje siłę, wizję i sukces. Inspirowany postacią wielkiego cesarza Napoleona,  pachnie nowoczesnym przywództwem. Władczość zastępuje wizjonerstwem i kreatywnością. Buduje respekt oparty na uwielbieniu i skuteczności. Napoleon - pierwszy cesarz, który na tronie zasiadł nie za zasługą Opatrzności, ale dzięki miłości milionów Francuzów. Rozgrywał wojny, zaprowadzał pokój, rozpoczynał romanse i kończył je zawsze na swoich warunkach - pozostając spełnionym zwycięzcą.

Kultowy już zapach wykonany przez rodzinę Creed  dla mężczyzny, który pragnie życia ze smakiem, ale nie waha się brać losu w swoje ręce. Królewski, ale nie przytłaczający Creed Aventus, stworzony z esencji uzyskanych z najwyższej jakości składników  z całego świata przez przedatawiciela siódmej generacji rodziny Creed - Erwina - przyszłego szefa marki. Eliksir, podobnie jak wszystkie od 1760 roku, wytwarzany dzięki skrupulatnej pracy, pozyskiwany jest  przy uzyciu dwustuletniej ręcznej technologii.

Creed Aventus to najlepszego gatunku czarna porzeczka, bergamotka z Italii, francuskie jabłka i uderzenie królewskiego ananasa. Współczesny przywódca pachnie owocową radością życia. Wykorzystuje pozytywne emocje, by zyskać przewagę nad konkurentem. Esencje różane w Creed Aventus dopełnione są dystyngowanymi akordami suchej brzozy, marokańskiego jaśminu i odrobiną paczuli. Po kilku godzinach przywódca dostaje upragnioną nagrodę, a w glorii i chwale Aventus ukazuje swoje ostateczne oblicze. Piżmo z nutką dębowego mchu, ambra i nieco wanilii tworzą zapach najczyszego i pełnego radości sukcesu.

Premiera: 2010

Skład Creed Aventus:
Nuty głowy:  bergamotka z Italii, czarna porzeczka,  jabłka z Francji, królewski ananas
Nuty serca: brzozowa kor, róże, a jaśmin z Maroko,  paczula
Nuty bazy: piżmo, mech dębu, szara ambra, wanilia

Kreatorzy Creed Aventus: siódme pokolenie rodziny Creed - Erwin i Olivier Creed


 • CREED Aventus 100 ml EDP - 975 PLN
 • CREED Aventus 250 ml EDP Splash - 1 875 PLN
 • CREED Aventus 50 ml EDP - 715 PLN
 • CREED Aventus 500 ml edp Splash - 2 855 PLN
Loading Aktualizowanie koszyka...   Tę stronę wyszukiwano przez:

    cena creed aventus, creed aventus sklep, creed aventus cena sklep.
   LoadingAktualizowanie...