CREED Aventus

865,00 3 455,00 

Wyjątkowy Aventus został zainspirowany dramatycznym życiem historycznego cesarza, celebrując jego siłę, moc i sukces. Zapach ten, wprowadzony w 2010 roku i stworzony przez wprawną rękę mistrza z szóstej generacji, perfumiarza Oliviera Creeda we współpracy ze swoim synem Erwinem, stał się najlepiej sprzedającym się zapachem w historii marki. Olivier stworzył swoją kultową nazwę wywodzącą się z a („z”) ventus („wiatru”), ilustrując człowieka z Aventusa jako przeznaczonego do prowadzenia szybkiego życia, zawsze galopującego z wiatrem w żagle do sukcesu. Aventus to wyrafinowana mieszanka dla osób, które chcą dobrze żyć.

CREED Aventus
Woda perfumowana

Creed Aventus symbolizuje siłę, wizję i sukces. Inspirowany postacią wielkiego cesarza Napoleona,  pachnie nowoczesnym przywództwem. Władczość zastępuje wizjonerstwem i kreatywnością. Buduje respekt oparty na uwielbieniu i skuteczności. Napoleon – pierwszy cesarz, który na tronie zasiadł nie za zasługą Opatrzności, ale dzięki miłości milionów Francuzów. Rozgrywał wojny, zaprowadzał pokój, rozpoczynał romanse i kończył je zawsze na swoich warunkach – pozostając spełnionym zwycięzcą.

Kultowy już zapach wykonany przez rodzinę Creed  dla mężczyzny, który pragnie życia ze smakiem, ale nie waha się brać losu w swoje ręce. Królewski, ale nie przytłaczający Creed Aventus, stworzony z esencji uzyskanych z najwyższej jakości składników  z całego świata przez przedatawiciela siódmej generacji rodziny Creed – Erwina – przyszłego szefa marki. Eliksir, podobnie jak wszystkie od 1760 roku, wytwarzany dzięki skrupulatnej pracy, pozyskiwany jest  przy uzyciu dwustuletniej ręcznej technologii.

Creed Aventus to najlepszego gatunku czarna porzeczka, bergamotka z Italii, francuskie jabłka i uderzenie królewskiego ananasa. Współczesny przywódca pachnie owocową radością życia. Wykorzystuje pozytywne emocje, by zyskać przewagę nad konkurentem. Esencje różane w Creed Aventus dopełnione są dystyngowanymi akordami suchej brzozy, marokańskiego jaśminu i odrobiną paczuli. Po kilku godzinach przywódca dostaje upragnioną nagrodę, a w glorii i chwale Aventus ukazuje swoje ostateczne oblicze. Piżmo z nutką dębowego mchu, ambra i nieco wanilii tworzą zapach najczyszego i pełnego radości sukcesu.

Rodzina zapachowa Creed Aventus: cytrusowa – piżmowa

Skład Creed Aventus:

Nuty głowy:  bergamotka z Italii, czarna porzeczka,  jabłka z Francji, królewski ananas
Nuty serca: brzozowa kora, róże, jaśmin z Maroko,  paczula
Nuty bazy: piżmo, mech dębu, szara ambra, wanilia

Kreatorzy Creed Aventus: siódme pokolenie rodziny Creed – Erwin i Olivier Creed

Premiera: 2010

Pojemność

100 ml, 250 ml Splash, 50 ml, 500 ml Splash

Marka

Creed

Może spodoba się również…

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.