Histoires de Parfums

Grzesznicy historii

Biblioteka zapachów, które opowiadją historie sławnych postaci, naturalnych składników i mitycznych dat. Kolekcja stworzona przez Geralda Ghislain nie jest podporządkowana żadnym innym zasadom niż inspiracja. Dzięki swojej wybujałej wyobraźni, ten gadatliwy indywidaulista wybrał perfumy, wrażliwe i sensualne medium, by ożywić swoje historie. Histoires de Parfums wydaje swoje zapachy w luksusowej edycji czytanej ze… skóry.

Filozofia Histoires

Perfumy Histoires de Parfums podtrzymują francuski perfumeryjny know-how, którego cechami są luksus, szlachetność i kreatywność. Histoires de Parfums utrzymuje najwyższe standardy jakości w wyborze naturalnych składników, tak jak i podczas wyboru butelki, opakowania czy komunikacji z klientem.

Dzięki tej perfumeryjnej bibliotece, Gerald Ghislain chciał wyrazić historie przez zapachy, zupełnie tak jak książki pisane są dzięki emocjom.

Autor

Gerald Ghislain napisał swoją własną historię, dzięki szaleńczemu rytmowi i pasji do wielu zawodów. Epikurejczyk, który smakuje wszystkich uroków życia, dorzucający do swojej codzienności szczyptę wyrafinowanego luksusu. Oddaje się cały swojemu projektowi. Nienasycony marzyciel, który słucha, czyta i odkrywa, czerpiąc inspirację ze swych podróży i spotkań. Gerald jest impulsywny i w pełni oddany swoim projektom. Perfumy są jego odwiecznym marzeniem. Po gruntownym szkoleniu w ISAPCA, Gerald założył w 2000 roku Histoires de Parfums i stworzył kolekcję dwunastu rzadkich i delikatnych perfum: te zapachy są tak jak on bogate i temperamentne, dzięki czemu jakże romantyczne!

Słowo

Język Histoires de Parfums jest gorący i mnogi. Urodzony w południowej Francji i wychowywany w Maroko, Gerald dojrzewał w otoczeniu śródziemnomorskich zapachów, doskonalił swoją paletę i nos dzięki gastronomii, ucząc się sztuki mieszania i destylacji aromatów. Tak samo w perfumerii i kuchni, słowami kluczami tego kreatora są pasja, know-how, wyjątkowość i kreatywność. Wybitnie luksusowy mistrz gramatyki, tworzący aromatyczne frazy z najtrafniejszych słów, które uwydatniają szlachetność składników.

Biblioteka zapachów Histoires de Parfums

Nieskazitelny papier krepowy, kolorowe tytuły, butelki wyryte ze szkła: Histoires de Parfums są elegancko oprawione w szesnaście tomów, by stworzyć unikalną bibliotekę. Wody perfumowane mają 15% koncentrację, co czyni je bardzo trwałymi, pozostawiającymi piękny woal.

Poznaj kolekcję perfum Histoires  de Parfums

1876, 187318261804182817401725

Pierwsze tomy tej kolekcji były inspirowane sławnymi postaciam, które inspirowały całe generacje. Nazwa nadana perfum pochodzi od daty urodzenia postaci.

Noir Patchouli, Blanc VioletteVert Pivoine

Druhttps://ambrozja.com/perfumeria/histoires-de-parfums/histoires-de-parfums-blanc-violette/ga seria opowiada historie oparte na kwiatach i roślinach w bardzo osobistym stylu.

1969, Ambre 114

Unikalne kultowe perfumy zamykające bibliotekę.

Tubereuses

Tubereuse 1 CAPRICIEUSE (kapryśna), Tubereuse 2 VIRGINALE (dziewicza) i Tubereuse 3 ANIMALE (zwierzęca)
Ta trylogia przywołuje różne wspomnienia wokół tego siarczanego kwiatu.

1889 – Moulin Rouge

Legenda paryskich kabaretowych nocy zamknięta we flakon.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.